Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hatással van az implant...

Milyen hatással van az implantátum a szoptatásra?

Figyelt kérdés

Kedves anyukák! Ugyan én még nem vagyok anyuka, egy jó ideig nem szeretnék az lenni. Viszont nem vagyok megelégedve a melleimmel. Szeretném őket majd megműttetni.

Ez milyen hatással lenne arra, ha majd szoptatnék? Anyukám addig nem engedi, de egyszerűen nem szeretem őket, sőt.. persze, párom így is szereti őket ahogy vannak, de nekem akkor sem tetszenek.


Előre köszönöm a válaszokat ❤️



2022. szept. 24. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs implantátumom, A vagy inkább AA kosaras mellekkel mentem férjhez, fiatalabb koromban én is gondolkodtam műtéten. A mellek fejlődése a terhesség, szoptatás során lesz végleges, így inkább utána érdemes átgondolni, hogy érdemes-e műttetni.
2022. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Nekem nem kicsi, nem az a problémám sajnos. :)


Ezt azért nem írtam le, mivel nem szeretem. Hamar lettem cicis, már 10-11 évesen mondhatni normális méretű melleim voltak. Majd elkezdtem normális halcsontos melltartót hordani, amit nagynéném adott. Nos, adtam magamnak egy pofont. Plusz volt súlyváltozásom is.

2022. szept. 24. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor is szoptatási időszak után lenne a legjobb

Én előtte nem csináltatnám meg

Mirigyállomány alá helyezik be, a mirigyek megduzzadnak, tejet termelnek, ami műtét előtt szép, igényes munka lenne, később nem biztos hogy a bőröd visszaugrik ugyanolyanra , ott pedig már számít 1-2-3cm " deformitás"

Implantátummal akkor nem lehet szoptatni, ha pl rákos megbetegedés miatt eltávolítják a mell egész belső részét.


Persze lehet előtte is, utána is műtét, ha ez a vágyad , viszont gyógyulási időt tekintve, ha 1-2 éven belül gondoljátok a családot, akkor érdemesebb lehet "megvárni"

2022. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. Szerencsére nem most tervezzük, S anyagi sem családi háttér nincsen most még. :)

Úgy megy nem akarok senkit belehajszolni, plusz friss kapcsolat.

2022. okt. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!