Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy néz ki pont az esküvőm...

Úgy néz ki pont az esküvőm napján fog megjönni a havi vérzésem (vagy előtte 1-2 nappal). Mivel tudom eltolni?

Figyelt kérdés
Szegény vőlegényem már nagyon tervezgeti a nászéjszakát, de vérzéskor nincs szex, mert ilyenkor magamhoz sincs nagyon gusztusom, legyen akármilyen természetes. Ráadásul első két 1-2 nap görcsölök, nem is tudok semminek se örülni, totál leszív. Tamponcsere nagyabroncsos ruhában lehetetlen küldetés. Van 30 napom, mivel tudom a gyógyszeren kívül befolyásolni?
2022. szept. 30. 22:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát semmivel, esetleg, ha a baba szóba jön😇
2022. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Folyamatosan, kihagyás nélkül szeded két hónapig a gyógyszert, vagy ahogy az első írja, babát vársz addigra.
2022. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Gyógyszerek kívül csak az esküvő eltolásával tudod befolyásolni sajnos, velem is ez volt.
2022. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

1. Belső gátlásaid házasságra készülő nőként már levetkőzhetted volna. A menstruáció alatti szexnek több előnye van, pl. az, hogy az orgazmus meggyorsítja a folyamatot, csillapítja a fájdalmat, illetve alapból ott egy kis extra síkosítás.

2. Ha már házasodsz, a leendő férjeddel csak meg tudod beszélni őszintén, hogy ne annyira tervezze a konkrét nászéjszakát, mert pont ez lesz, pár nappal toljátok el. Nem hiszem, hogy ha már házasságra készültök, ne látott volna menstruálni és ne lenne megértő...

2022. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Mit tervez annyira a nászéjszakán csóri? Szűz vagy? :D Még nem dugtatok? Mert 100 éve még megértettem volna, de most szerintem mindenki kb annyira lefárad mire odajut, hogy max. aludni tud. Mi is csak azért szexeltünk a nászéjszakán, mert 2 tanús esküvő volt egy ebéddel és nem volt miben elfáradni.
2022. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
A lepontozóknak üzenem: sajnálom. Sajnálom, hogy a 21. században nem olyan kapcsolatban élnek, ahol a menzeszüket megbeszélhetik életük párjával, ezért zavarja őket, ha azt mondja valaki: az lenne normális, ha lehetne.
2022. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
És üzenem mindenkinek, aki a tablettát ajánlja: gratulálok. Ti aztán a nők egészségét bizony szem előtt tartjátok a hormonnal tömött hülye gyógyszereitekkel.
2022. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%
Menj el nőgyógyászhoz! Mondd el a problémát és ő fog felírni neked gyógyszert. Nálunk nyaralásokon van ez, van egy gyógyszer amit ha szedsz nem fog megjönni, csak amikor abbahagyod. nem tudom a nevét de az orvos tudni fogja mi kell.
2022. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Fogamzásgátlóval tudod eltolni.
2022. okt. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót.
2022. okt. 1. 00:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!