Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy néz ki pont az esküvőm...

Úgy néz ki pont az esküvőm napján fog megjönni a havi vérzésem (vagy előtte 1-2 nappal). Mivel tudom eltolni?

Figyelt kérdés
Szegény vőlegényem már nagyon tervezgeti a nászéjszakát, de vérzéskor nincs szex, mert ilyenkor magamhoz sincs nagyon gusztusom, legyen akármilyen természetes. Ráadásul első két 1-2 nap görcsölök, nem is tudok semminek se örülni, totál leszív. Tamponcsere nagyabroncsos ruhában lehetetlen küldetés. Van 30 napom, mivel tudom a gyógyszeren kívül befolyásolni?
2022. szept. 30. 22:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Ne is szedj, és ne hallgass az ilyen ökrökre! Kommunikálj a pároddal, nem lehet ebből gond. :) A hormonnal tömött gyógyszert felvilágosult nő manapság nem használja, felvilágosult férfi meg irtózik attól, hogy egy nő ilyet szedjen. Csak itt sok a hülye. :(
2022. okt. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%
Ha elérhető lenne itthon is a sterilizáció, akkor nem kellene fogamzásgátlót szedni... Kinek mit intézettva kormánya ugye...
2022. okt. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
#12 Te ritka gyökér lehetsz. Igen, szedjenek a nők hormonokkal tömött fogamzásgátlót, amit az orvos sokszor még a trombózisra hajlamosság vizsgálat elvégzése nélkül ránézésre mond meg, hogy szerinte mi lenne alkalmas. Ja. Persze. Nehogy egy nő tisztában legyen a saját testével, termékenységével, hormonális folyamataival, inkább szedjen be mindennap egy tablettát, aztán csodálkozzon a migrénen, bőrproblémákon, libidócsökkenésen, abbahagyás után hónapokig fogamzásképtelenségen, és akkor ezek csak azok a mellékhatások, amik a teljesen egészséges nőknél jelentkeznek, ennél durvább is lehet. De ja, írassunk mindannyian gyógyszert. Majd szólok Kúró Dórának, hogy nő létemre én kérem hogy vagy tabletta, vagy semmi, minden mást tiltasson be.
2022. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
De ha egyszer sehogy nem lehet....
2022. okt. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként sem egészséges menzesz alatt szexelni, mert kicsit nyitva van a méhszáj és nagyon könnyen lehet fertőzést kapni.
2022. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
1%

Nem értem #8 miért lett ennyire leszavazva. Nem csak a terhesség létezik.

Menj el nőgyógyászhoz, megvizsgál és ír fel gyógyszert ami eltolja a periódust. Nekem is írt már fel fontos családi esemény előtt. Vagy akkor ne nyávogj, ha nem kellenek gyakorlati megoldások csak a figyelem.

2022. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlati tanács: extra tampon+ mensibugyi, a szex pedig lehet anális is ;)
2022. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyszerrel maximum.
2022. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
3%

Nem gondolom, hogy a szex olyan létfontosságú a nászéjszakán. Gondolom nem fog a párod a kardjába dőlni, mert aznap épp nem szexeltek. Abban viszont megértelek, hogy a görcsölés, rosszullét, tamponcsere elrontaná a napot.

Ha nem szeretnél gyógyszert szedni, reménykedj, hátha késik egy-két napot. Más megoldás nincs sajnos.

2022. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon úgy tűnik, valami notórius lepontozó jár erre (nem tudom mi kifogásolni való volt a válaszomban)
2022. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!