Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt már MR vizsgálata?!...

D930504 kérdése:

Kinek volt már MR vizsgálata?! Nem koponya vizsgálat, hanem kismedence, hasi! Ennél a vizsálatnál a fejemnek is a csőben kell hogy legyen? ( Mert hogy félek a bezártságtól. ) Vagy hogy zajlik? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. 45 perc és a fejed is benne lesz, mivel ez egy vastagabb szerkezet. A google-on keress rá, fogsz találni képeket, hogy hogyan néz ki.
2010. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezért mentem nyitott MR-re(zártba semmi pénzért nem mennék),még a nyitott is határeset volt.Az orromtól felfele kint volt a gépből,de teljesen mozdulatlanul kell feküdni,és azok a hangok,2x-3x bepánikoltam...és a legrövidebb vizsgálat is 20perc,szóval fizetősek a nyitott MR-ik,de inkább fizetek legközelebb is,mert soha nem fekszem be egy zártba.Egyébként nekem is kismedence,hasi vizsgálat volt.
2010. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rákerestem, de én úgy láttam,hogy csak akkor van bennt a fejem is,hogyha koponya vizsgálat zajlik.Hol voltál nyitott Mr-in? Nagyon szűk a hely, vagy mi a probléma még vele?:s

FÉLEk..

2010. szept. 26. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlélted? Azért kérdeztem, mert én is megyek Én is hasi MR-re vagyok bejelentkezve - valóban benne kell lenni a fejemnek? Az Uzsokiba megyek, nem tudom, nyitott, vagy zárt.
2015. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!