Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem jon meg?

Miert nem jon meg?

Figyelt kérdés

Minden menstruaciora utalo jel meg volt, gorcsol is folyamatosan a hasam, de egyszeruen nem jon meg. Mindig miutan lefurdok egy meleg vizbe olyan, mintha na most elkezdenek verezni, mert ilyen veres darabkakat latok, de egyszeruen par ora mulva elmulik es csak a szintelen elofolyas van. Mi lehet az oka hogy nem jon meg?

19/l



2022. okt. 3. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lehetsz-e?
2022. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem valoszinu
2022. okt. 3. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

"nem valoszinu" = Szóval azért van rá esély?!


Hát ha élsz nemi életet, akkor azért benne van a pakliban - ilyen esetben pedig "illik" tesztelni.

2022. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Hogyha nem jön meg végezz el egy tesztet, szerintem már kimutatja ha pozitív, hogyha negatív akkor az orvoshoz menj el.
2022. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha eddig rendszeresen járt akkor érdemes rá odafigyelni. Régebben mi is teszteltünk minden ilyen után, aztán az utóbbi 2 évben meg rá se rántunk ha késik pár napot, hozzászoktunk.

Ha élsz nemi életet bárhogy is védekezel lehetsz terhes. Ha negatív vagy doki tud adni rá injekciót majd az megindítja.

2022. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintetek lehetseges hogy a covid miatt kesik? julius elejen covidos voltam, ott kesett egy honapot, majd megjott, aztan most habar meg csak par napja kesik, de idegesito, hogy minden menstruacios jelem megvan, fajdalmaim is vannak, enyhen veres az elofolyas meg sem verzek rendesen🥲
2022. okt. 4. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezeket a kérdéseket, hogy tényleg azt hiszitek, hogy így távolról valaki BIZTOSAN meg tudja neked mondani, hogy miért késik?


Meg mondjuk jó lett volna odaírni, hogy hány napot, ha már.


Bármi lehet, lehet a covid, lehet terhes vagy, egy hetes késésnél lehet egy nagyon korai, be sem ágyazódott terhesség vetél el éppen, lehet, hogy csak stressz vagy betegség vagy fáradtság miatt késik pár napot, tényleg ezer oka lehet, a legtöbb nő teste nem atomóraként működik.


Ha amúgy rendszeresen, akkor is belefér 1-2 ilyen késés évente, de ha rendszeressé válik és/vagy egyéb tüneted is van, akkor érdemes orvoshoz fordulni. Gondolom úgyis évente jársz nőgyógyászhoz, ha többször előfordul ilyen akkor legközelebb említsd meg neki.

2022. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokaat. megjott kozbe. elnezest, ha nagy butasagot kerdeztem, csak izgultam picit, hogy miert nem jon meg, ha mar a jelei megvoltak😓
2022. okt. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!