Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan segíthetek a barátnőmön?

Hogyan segíthetek a barátnőmön?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek 8 hónapja hüvelygombája alakult ki, amiből csak mostanra gyógyult ki teljesen mivel, a fő probléma elháritása után különböző baktériumok sorozata, és sárga folyás nehezítette az életét.

Nagyon megviselte őt az egész, és most az utóhatásával küszködünk, ugyanis kialakult egyfajta rettegés benne, mindennel ami a vaginájával hozható kapcsolatba. Például ilyenek hogy ha hozzáért a bugyija a takaróhoz(kívülről), attól lesz e baja, meg tusolás közben külön kezet mos mielőtt odanyúl, és szeretkezés közben rohanhatok kezet mosni megint ha én csatolom ki a melltartóját.

Én megértem, nem hibáztatom ezért egyáltalán, mert nehéz időszakon ment keresztül. Csak úgy gondolom hogy ez mentálisan nem tesz jót egyikünknek se, szeretnék segíteni hogy visszatérjen a régi kerékvágásba, hiszen nem ilyenektől lett baja úgyse. Valamennyi időre biztos van szüksége, de lehet attól nem oldódik meg 100%-osan.

Például olyan válasszal tudnátok segíteni hogy elmondjátok ti mennyire vigyáztok odalent ilyen téren (lányok) és hogy ennyire azért nem szükséges. Előre is köszi. 25F


2022. okt. 7. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Néha nekem is előjön fertőzés de annyitól nem fog mert megfogtad a melltartóját aztán oda nyulsz vagy mert az ágyra ül

Ezt kellene megérttetni vele, illetve mi volt a fő okozója régen a fertőzés kezdetének?


Nekem strand után volt, vagy pl felcsapott a wc, munkahelyen sem tul igenyes a wc, nem ülök le, multkor picit odacsapott a pisi csepp picit fura érzés volt ott….

Kenegetem figyelek méginkább a higiéniára és elmúlik hamar!


Ha rástresszel és mindent ennyire túlgonol sosem fog meggyógyulni teljesen


Sok nőnek van ilyen, visszatérően. Tudni kell kezelni

Nekem eleinte az is okozott, mikor spirálom lett, és a párom belém élvezett nem tudtam hogy azt rendesen ki kell mosni, pisiltem csak utána és nagyjából kijött

Néha az is okozott kellemetlenséget

Amióta kimosom semmi baj :)

2022. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Menjen el pszichológushoz, mert ez már az a szint, sajno.s
2022. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem
2022. okt. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!