Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért gyenge , és fájdalomment...

Miért gyenge , és fájdalommentes a menstruációm??

Figyelt kérdés
július elején volt utoljára együttlétem azóta megjött 2x is mindig normális erőséggel igaz hogy kicsit késett. de most időben megjött , október 10. óta vérezgetek de a színe is halvány, vannak benne fekete darabok mint szokott, erőssége olyan hogy elég lenne napi 1 betét is , és egyátalán nem fáj a hasam, ami nálam fura mert megszenvedem a mensis napokat. a tesztek negativak de mivan ha mégis terhes vagyok??

2022. okt. 15. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne? Nem egyforma 2 egymás után követő menstruáció sem. Nem vagy terhes, teljesen feleslegesen aggódsz miatta.
2022. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha negatívak a tesztek akkor nem vagy terhes,ennyi.
2022. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Erre nehéz választ adni. Nekem korábban már legalább egy héttel leszakadt a derekam, és amikor megjött is erősen görcsöltem. A legutóbbi menzesz meg úgy jött meg, hogy meg sem éreztem és a vérzés sem volt erős. Nem vagyok terhes. A női ciklus eléggé kiszámíthatatlan, vmikor ilyen, vmikor olyan.
2022. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2022. okt. 15. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
A mensi valtozik ha beteg voltal ha stresszes vagy.Bármi lehet az oka.Ne aggodj nem vagy terhes
2022. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%

Örülj neki.


Nekem is egyik hónapban szinte minimális fájdalom, a következőben meg a falat lekaparom.

2022. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!