Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel erdemes surgosen nogyogy...

Ezzel erdemes surgosen nogyogyaszhoz menni?

Figyelt kérdés
Baleset tortent vedekezes kozben. Utana egy oran belul bevettem az esemeny utanit, valamint egy olyan nap tortent amikor a ciklus naptaram szerint alacsony volt a teherbeesesi esely. Ebben a honapban nem jott meg, par nappal utana csinaltam egy clear blue tetszet, negativ lett. Azota mar 11 napja kesik... Ha ilyennel bejelentkezem nogyogyaszhoz fogok hamar idopontot kapni? Valamint erdemes vagy varjak meg?
2022. okt. 15. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy
2022. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, plane hogy lassan 6 hete es semmi egyeb tunet
2022. okt. 15. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Igen kell is menni. Egyenlőre nem kell felni , az esemény utáni a megszokott menetet felborítja de nem árt a nőgyógyász véleménye se.
2022. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Azóta nem csináltál újabb tesztet? Én csinálnék a helyedben.

Ha elmész orvoshoz, az viszont biztos nem árt, főleg, ha attól megnyugszol. De mivel az esemény utáni egy jó nagy hormonlöket, így az simán felrúgja a rendes ciklusodat egyébként.

2022. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen lehet csinalok meg. De annyira keves eselyet latom. Alapbol az esemeny utani is kb lenullazza az eselyt valamint a negativ teszt is megnyugtatott.
2022. okt. 15. 22:16
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem sürgős, de érdemes időpontot kérni. Az esemény utáni nagyon megborítja a hormonháztartást. Sosem tartottam ilyet otthon, de talán mondott a használatáról és a veszélyeiről pár szót, aki felírta, nem?
2022. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Igazából ezzel hiába mész orvoshoz mert segíteni nem fog tudni. Az esemény utáni tabletta egy lórúgásnyi hormont tartalmaz. Így az is lehet hogy most fél évre felborul a ciklusod...
2022. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amugy en is erre gondoltam, köszönöm a kommenteket, most kicsit megnyugtattak.
2022. okt. 15. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel tök felesleges orvoshoz menni. Ha nem vagy terhes, akkor a tabletta miatt késik. Majd helyrejön.
2022. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, ha az is negatív, akkor terhes biztos nem vagy. A ciklusod viszont tényleg felborulhatott attól a nagy hormonlökettől (tulajdonképpen ez is a célja), nem biztos, hogy azonnal helyreáll. Szerintem is felesleges ezzel orvoshoz menni, nagyon mást nem tud mondani ő sem, de persze ha van időd és megnyugtat, akkor menj el.
2022. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!