Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire faj az elso nogyogyas...

Mennyire faj az elso nogyogyaszati vizsgalat?

Figyelt kérdés
Eddig minden honapban szenvedtem attol hogy amikor meg van annyira faj hogy az elviselhetetlen. ne mertem eddig nogyogyaszhoz menni mert hallottam hogy faj meg minden felet. anyukam viszont most ra vett hogy menjek el mert ez nem mehet igy tovabb.

2022. máj. 28. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire.
2022. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nade szűz vagy vagy nem? Ha igen, akkor gondolom, nem vizsgál hüvelyen át.
2022. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2

szüz vagyok meg. akkor hogy vizsgal

2022. máj. 28. 18:03
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem fáj, kellemetlen, de ha szűz vagy, akkor akár ez egy beszélgetés is lehet, vagy ha van ultrahang a rendelőben, azzal meg tudja nézni, hogy nincs -e valami szervi rendellenességed. De ha a szüzhártya nem akadályozza akkor hüvelyen keresztül vizsgál, ezt az orvos veled együtt eldönti.
2022. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Én mikor szűz voltam is hüvelyen keresztül vizsgált, csak óvatos volt. Nem fogsz belehalni a fájdalomba, hidd el, hogy sokkal rosszabb dolgok is vannak.
2022. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5

nem azert hogy bele halnek a fajdalomba mert biztos vagyok benne hogy az a fajdalom amit minden honapba at elek ennek a husszorosa csak felek mert meg sose voltam

2022. máj. 28. 18:15
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is hasonló gondom van, nem vizsgált meg hüvelyen mert SZŰZ vagyok és elveszítem a vizsgálat közben.

Normális orvos ezt elmondja és lehet dönteni. Hasi UH volt + labor. Vashiányos voltam és ő írt fel nekem gyógyszert erre és elmúlt a nagy fájdalom.

Pedig annyira fájt dolgozni sem tudtam előtte meg suliba sem mentem.

2022. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7

hat koszi

2022. máj. 28. 18:26
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Engem vizsgáltak hüvelyen keresztül, pedig még szűz voltam (hüvelyi ultrahang). Inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas.

Én butaságnak tartom, hogy "ha átszakad a szűzhartya, akkor már nem leszel szűz". Spontán is "átszakadhat" vagy sporttól vagy ha tampont használsz vagy egy csomó más dologtól.

Nálam úgy ment a dolog, hogy először "körülnézett" az ujjaival és az alapján biztonságosnak ítélte meg a további vizsgálatot. (előtte rákérdezett, hogy szűz vagyok-e, úgyhogy tudta, hogy igen és ennek fényében folyt minden)

2022. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha sport közben veszíted el is jobb mintha egy doki kezétől lenne
2022. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!