Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha 17 eves vagyok es...

Normalis ha 17 eves vagyok es a mensim 2 es fel eve jott meg kb…de meg nem nagyon allt be. Volt mikor ossze vissza jott meg…viszont 2 honapja pontosan jott meg… (?)

Figyelt kérdés

Ami a legfobb kerdesem az az lenne hogy normalis e az hogy nagyon fajt mielott megjott?

Szoval a mensim okt. 3.ra jelezte h akkor kell megjonnie. Es meg is jott viszont ugy gorcsoltem amikor elkezdodott a verzes…hogy azt hittem tenyleg elajulok. Azonnal szaladtam gyogyszert bevenni mert nagyon fajt..es ilyet meg soha nem ereztem tenyleg….amiota mensizek egyszer nem ereztem ilyen fajdalmat mint az ezelotti honapban😭

Es kicsit megijedteem..

Valyon ez normalis?? A fajdalom mindig valtozo lehet nem?



2022. okt. 18. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Normális, és főleg egyszeri alkalom nem számít. Ha rendszeresen ilyen, és főleg, ha gyógyszerre sem múlna el, akkor érdemes kivizsgáltatni.
2022. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha egyszer fordult elő lehet csak véletlen . De ha továbbra is elég kellemetlen és nem rendszeres ,lehet el kellene látogatni a nőgyógyászhoz.
2022. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A nők 80% szenved mesni előtti es közbeni tünetekkel. Egyik fő tünet a görcsölés. Teljesen normális ha fáj az is teljese nornalis hogy egyik alkalommal jobban faj masik alkalommal kevesbe. A fájdalom alt. a mensi 1,2 napja mikor leválik a nyálkahártya utána nem fog fajni. Vegyel be ha faj egy nospat vagy egy algoflex m-et es jol leszel
2022. okt. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális, hogy fáj, amíg 1-2 gyógyszer elmulasztja - hogyha viszont elájulsz, meg injekciótől múlik csak a fájdalom, vagy még azzal sem, hánysz tőle, etc. Na, az már gond.
2022. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!