Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosomat nem tudtam még...

Orvosomat nem tudtam még elérni.Harmadszorra is pozitiv lett a citológia eredményem.Ovestin krémet ajánlott az orvosom a tüneteimre.Tapasztalatokra lennék kiváncsi.Esetleg mivel helyettesíthető az Ovestin?

Figyelt kérdés
Nem mertem még használni,mert a tájékoztatójában azt írják akinek volt vérrögképződéses betegsége vagy asztmás ne használja.Nekem volt egy mini strokem ,víszeres lábam van(emiatt nem szedhetek fogamzásgátlót) és asztmás is vagyok. Gondolom használjak akkor hormon mentes krémet...

2022. okt. 20. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Cikatridina hormonmentes. Pozitív citológia mellett hormontartalmú készítményt ajánlanak?! Érjed el az orvosodat.
2022. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő a második orvos aki hormonos készítményt javasol a pozitiv citologiára,mivel van más gond is,amire a hormonpótlás a gyógyír.Azt is mondták hogy a cikatrinida ide kevés.Azért kösz a választ...
2022. okt. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!