Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztás után...

Méhszájseb fagyasztás után hüvelygomba??

Figyelt kérdés
Még nincs 2 hete hogy méhszájseb fagyasztásom volt és 2 napja hüvelygombám lett!Volt valakinek hasonló esete?Mit használhatott rá?

2022. okt. 22. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Én canesbalance-t és hüvely probiotikumot használnék rá, de nagy kérdés esetedben, hogy szabad-e már ilyeneket, mert ugye kicsit maró a balance a savas ph miatt.
2022. okt. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,Lattam pl valakinek Betadie kúpot kellett használnia fagyasztás után, fura hogy nekem az orvos nem ajánlott semmit...most meg így jártam..Kb értelme nem volt akkor a fagyasztásomnak!
2022. okt. 23. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a fagyasztás elég radikális megoldás. Ha nincs súlyos citológiai/szövettani eltérés, szerintem jobb a kiváltó okot megtalálni és kezelni, mert különben csak tüneti maszatolás. A hüvely flórája a kulcs, főleg a hüvely és a méh közötti átmeneti területen nagyon lényeges, hogy a ph merre tolódik. A hüvelynek enyhén savasnak kell lennie és tejsavas bakteriális flórának kell benépesítenie.
2022. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig sosem volt gombám, most a fagyasztás miatt felborult a flórám es tuti azért lett:(csak ez így most nagyon nem jó, h nem használhatok rá semmit..Majd ha tudok beszélni az orvossal kívancsi leszek mit mondd.
2022. okt. 23. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ad majd gombairtót :D, de nem javaslom ezt az irányt.
2022. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor mit javasolsz 5-ös?
2023. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs eltérés a citológiában, esetleg csak reaktív gyulladás, akkor rá lehet menni a flóra visszaállításra. Canesbalance, gynophilus felváltva, hogy visszaálljon a hüvely flórája. Ez a legfontosabb.


A gombától és a patogén baktériumoktól a hüvelyt a savas közeg hivatott védeni, amit a tejsav baktériumok hoznak létre.

2023. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!