Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet valamilyen hüvelyi...

Ez lehet valamilyen hüvelyi betegség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, még szűz. 13 éves korom óta elég sok a folyásom, de nem igazán törődtem vele. Viszont 1 hónapja hírtelen elég sok lett, és 2 napja már olyan szinten nőtt meg a mennyiség, hogy pisilésnél hatalmas cseppekben folyik a wc-be. És van szaga, nem tudom mihez hasonlítani, de büdös. Eléggé fehér színű is. Nem tudom van-e köze hozzá, de 2 hete pár napig pisilés után 1-2 másodpercig szúró érzést éreztem a húgycsövemben. Néha szokott fájni a hasam indok nélkül. Szüleimnek nem merek szólni, mert cikinek érzem, egyedül elmenni nem merek orvoshoz ezzel a panasszal, és nem tudom mit csináljak...

2022. okt. 24. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszály lenne elmenni nőgyógyászatra esetleg urológiára. Beszélj a háziorvossal.
2022. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire sok? Tisztasági betét elég hozzá?
2022. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig elég, főleg, hogy nem issza be, mert olyan sűrű és így sokszor kell cserélnem.
2022. okt. 24. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nőgyógyászhoz menj. Ezt nem lehet “titokban” orvosolni és nem is szabad! Kezeletlenül meddőség is lehet az eredménye!
2022. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki egyáltalán, minden nőnek vannak vagy voltak nemi problémái, köztük édesanyádnak is. :) Lehet hólyaghurut vagy valamilyen gombás fertőzés, de akár endometriózis is állhat a háttérben. Fiatal vagy még, jobb ha minél előbb fény derül ezekre a problémákra.
2022. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!