Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta tartó hüvelyi folyásó...

Évek óta tartó hüvelyi folyásól ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

Régóta van nekem ez a folyás sajnos és rettenetesen zavar, főleg mert emiatt kell betétet hordanom mindig pedig ez előtt nem kellet, kibírtam akkor akár egy egész napot úgy hogy épphogy 1 pici folt lett a bugyimon de ma fél órát se bírok ki betét nélkül.

Voltam orvosnál aki gomás fertőzést mondott de nem hatott a gyógyszer így kaptam másik időpontot másik orvoshoz hátha ez jobban ért hozzá.

A folyással együtt van viszketés is meg hámlás az egyik oldalon.

Kaptam amúgy valami fluconer kapszulát meg canesten krémet de semmi hatást nem éreztem.

Ki lehet belőle úgy gyógyulni, hogy cseppmentes legyen ez?

Mármint, hogy semmi folyás ne legyen nálam, mert régen se volt sok és nem lett tőle piszkos bugyim de ma ez más.

Sokszor wécézés után érzem hogy egyből folyik és krém állagú büdös és a betéten sárga marad.

Valaki kigyógyult ebből a kellemetlen folyásból akinek sokáig tartott?

Van rá gyógymód és kúra?

Nagyon szeretnék már betét nélkül létezni de most lehetetlen, meg sok betét viszketett is sajnos.

22l



2021. márc. 18. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha van pasid, őt is kezelik?
2021. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.elfelejtettem írni nincs pasim és szűz vagyok.

egyből arra kell gondolni hogy pasim van?

2021. márc. 18. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

A betét pont káros sajnos, főleg az illatos. Csak ront a helyzeten. Max.nagyon gyakran cseréld. Pamut bugyit kell hordani, lehetőleg ne tangát. A bugyikat 60 fokon kelk mosni, külön a többi ruhától. Minnél többet kellene szabadon lennie a nemiszervednek pl.éjjel bugyi nélkül aludni.

Minden wc után mosakodni kellene, sima vízzel. Külön törölközőt használni a lenti dolgokra.

Kerülni kellene a finomított cukros ételeket, a cukor a gomba tápláléka.

Ezeket nem én találtam ki, egy orvos mondta

2021. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pamutot hordok mindig :).

ezt mindent tudom és csinálom is.

de köszi hogy leírtad

2021. márc. 18. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhúzódó stressz is okozhat hüvelyi folyást, mivel az idegeskedés miatt felborul a szervezet védekezőrendszere (vagyis romlik, gyengül), ami a hüvelyflórára is hatással van.
2021. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.ez lehetséges mostaában állandóan stresszelek :(
2021. márc. 18. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem folyton van hüvelyi folyásom ezért betétezek minden nap. tisztasági nem elég, mert sok a váladék , így az eü betét marad. nagyon kényelmetlen így élni , de nem tudok mit csin mivel voltam már kivizsgáláson, mindenem negatív volt. úgy látszik "pelusba" kell leélnem életem hátralevő részét :(
2021. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!