Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyhatom a norculot...

Abbahagyhatom a norculot szedését?

Figyelt kérdés
Ma írt fel a doki norcolutot hogy rendezze a ciklusomat. Napi kettőt kell szedni, viszont ma kezdtem és az első tabletta után iszonyatosan fájt a fejem, szédültem. Abbahagyhatom a szedését? Nem lesz gond hogy már egyet bevettem?

2022. okt. 25. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kicsit szedd azert, hatha nem attol volt. Lehet veletlen egybeeses is.
2022. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Norcolut nem fogja rendezni a ciklusodat. Segít megjönni, vagy éppen elmulasztani a vérzést.

Én a helyedben nem hagynám abba, valószínűleg nincs összefüggés, vagy éppen az, hogy rettegsz a gyógyszertől okozza a rosszullétet, de nem maga a hatóanyag.

2022. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En szedtem régen és ugy rémlik nekem is voltak mellekhatasai eleinte. Szerintem egy tabletta után nem lesz gond ha most este nem veszed be, viszont cserébe reggel az első dolgod legyen,hogy felhívod emiatt a kezelőorvost.
2022. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy hónapig szedni fogom de utána abbahagyom, mert nem szeretnék ilyen hormonalapú gyógyszereket szedni. Tehát 10 napot végig szedni fogom, majd abbahagyom. Inkább kiprobalom a barátcserjét.
2022. okt. 25. 00:48
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem rendezi a ciklusodat, de hogyha valamilyen okból - ami NEM alultápláltság kimarad, akkor "meghozza", de a szervezetednek magának kell visszaállítania a ciklust.
2022. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A doki három hónapnyi adagot írt elő, de én csak egy hónapig szeretném alkalmazni, és utána abbahagyom, meglátom gyógyszer nélkül meg e jön kövi hónapban.
2022. okt. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!