Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba lehet? 38. Hét

Ez hüvelygomba lehet? 38. Hét

Figyelt kérdés

2 napja borotválkozás után kezdtem érezni, hogy beduzzadtak a kis/nagyajkak néha viszket is de nem egésznapos szerencsére. Folyás is kevesebb lett, viszont most megnéztem tükörben, hogy mi a helyzet és a hüvely bemenetnél rá van tapadva ilyen fehér folyás szerű valami a hüvely falára, amit lemosni sem nagyon tudok annyira bentről.. soha nem volt még candidám, Google keresés és képek szerint az lehet.

Nehezítő tényező, hogy a 3. Trimeszterben vagyok már igencsak. Pénteken jutok el orvoshoz leghamarabb.. erre tud még szerintetek írni valamit, ami még a szülés előtt elmulasztja?



2022. okt. 26. 14:07
 1/8 A kérdező kommentje:

"Pénteken jutok el orvoshoz leghamarabb.."


Ezt a részét láttad, vagy csak magadtól vagy ilyen lelkinyomorék? Nem itt várok tanácsadást de engedd már meg, hogy kérdezzek egy oldalon, ami ERRE VAN KITALÁLVA.

2022. okt. 26. 17:29
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg az, de mivel terhes vagy, fogalmam sincs, mit lehet neked veszélytelenül használni. Talán azzal nem ártasz, ha veszel mindenféle adalékanyagtól mentes natúr joghurtot, és pár óránként azzal áttörlöd.
2022. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahh nem merem kenegetni semmivel, csak kíváncsi voltam igazából, hogy ez az e mert még soha nem volt és nem láttam ilyet.. remélem a doki ír valamit, ami gyorsan hát.
2022. okt. 26. 18:56
 4/8 anonim válasza:
Rengeteg folyadékot igyál, minél rövidebb idő alatt, hogy tisztuljon.
2022. okt. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem lesz nehéz, mert meg is fáztam.. gondolom legyengült az immunrendszerem aztán jött minden 🙁
2022. okt. 27. 10:15
 6/8 19b89 válasza:
Szia! Doki ad majd rá kúpot, hamar elmúlik tőle. Valami K- betűs volt, de nem emlékszem pontosan, nagyon szuper vényköteles gyógyszer. Ilyenkor könnyen sikerül megfertőződni újra, ne aggódj miatta addig, ha kezeltetni fogod, semmi baj nem lesz. Kitartás :)
2022. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Klion? Talán arról olvastam, hogy kipucol mindent.

Csak nem tudom, hogy a méhszáj milyen állapotban van.. ha nyílik már akkor vajon lehet használni?

Ma eljutok a dokihoz, sikerült előbbre kérnem időpontot.

De annyira kellemetlen ez az egész helyzet.. 🙁

Annyira ragaszkodnak ezek a kis valamik, hogy leszedni sem tudom..

2022. okt. 27. 13:23
 8/8 19b89 válasza:
Igen az volt, a doki tudja majd mit tegyen, szerintem, ha nyitva van már nem fog adni semmit, de ez már szerencsére gyorsan kiderül. Örülök, hogy ma már tudsz menni dokihoz, remélem már segített is! Kitartást ! 😊
2022. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!