Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak első szex alkalommal...

Csak első szex alkalommal vérzek? 18L

Figyelt kérdés
eddig egyszer szexeltem, nem nagyon tudtam ellazulni sem.. véreztem eléggé, olyan lett a lepedő is csomó helyen. megneztem tukorben a huvelyem es mar van egy lyuk, szakadas bent a szuzhartyan, ami eddig nem volt. elotte ha megneztem akkor csak egy nagyon pici lyuk volt rajta, most meg rendesen átszakadt, de azert van meg korulotte valami. akkor az is at fog meg szakadni legkozelebb es megint verezni fogok?
2022. okt. 29. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
ja es hasznaltam azota tampont, amit sokkal konnyebben ki tudok mar huzni azota mint amikor meg szuz voltam
2022. okt. 29. 13:21
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Mondanám, hogy természetes, de nem látlak, nem érzem mit érzel, szal így nehéz. 20F vagyok, első barátnőmmel, aki szűz volt ugyanez volt. Szűzhártyán kis lyuk, majd az nem is átszakad, hanem inkább kitágul nagyon. Vérzett ő is rendesen, abba is hagytuk. 2 év múlva újra összejöttünk, de csak alkalmira, semmi gond nem volt, nem lett baja "tőlem". :)


Nyílván tágabb vagy és lazább, 30-40mm átmérő ment beléd...

2022. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

persze, megnézted a tükörben :D

Jézusom.

2022. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg a következő alkalommal még fogsz vérezni, de ki kell bírnod! Sajnos ahova lehet oda beleerőltetjük a farkunkat.
2022. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az első együttlétem során nem akadt fent semmilyen probléma. 18L

Valóban sokat segít ha a megfelelő emberrel teszed meg. És megfelelő előjátékkal vérzésnek sem kellene fenn állnia.

Egyépként, normális a vérzés, nyolván ott egy hártya szakad fel, ami nem csak fájdalmas, hanem még pár nappal később is nehéz lesz az ülés stb.

Ezek után rendesen készítsétek fel egymást és nem lesz probléma.

2022. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Mekkora neki kérdező ?
2022. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem feltétlen. Én az exemmel majdnem mindig - mert nagy volt neki és leszrta, hogy ne nyomja tövig.

Nem véletlenül ex.


A páromnak kisebb, de amikor egymásnak esünk pl menzi után, előfordul, hogy másnap pecsételgetek, mert kidörzsölte (egy hét után annyira kívánom, hogy nem érdekel, a síkosság, csak dgjon meg...).

Elmúlik. Hámsérülés, semmi baj, néhány napon keresztül hanyagoljátok a dolgot.


Ha viszont mindig vérzel normális, figyelmes partner mellett, akkor nőgyógyász mert akár méhszájseb is állhat a háttérben.

2022. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nállam eggyatalán nem volt vérzés meg nem is fájt.
2022. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!