Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kehely inkább a...

Menstruációs kehely inkább a középkorú, idősebb nőknek ajánlott?

Figyelt kérdés
2022. nov. 4. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Egyáltalán nem, fiatalabb korosztály is használhatja.

Tájékoztató oldalakon le van írva, mi alapján érdemes kelyhet választani, mert többféle formában és méretben létezik.


Én csak ajánlani tudom, nagyon elégedett vagyok vele.

2022. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Éppenséggel több szülés után, renyhe izomzattal (ami korral is jár), méhsüllyedéssel, hüvelyfalsérvvel kisebb eséllyel működik. Nyilván nem mindenkinek ilyen.

Fiatal, feszes izmokkal sokkal nagyobb eséllyel válik be.

Én fiatal huszonévesként tudtam használni, egy tízessel és két gyerekkel később meg maradt a mosható mensibugyi.

2022. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Igen, mert a tizen-huszon évesek 99%-a el se tudja képzelni a használatát. Szóval 30 év alatt nem ajánlott, és nem is nagyon vannak akik használják.
2022. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as 3 pipás honnan szedte ezt a badarságot, nem tudom, de nem csoda hogy így lepontozták.


Ki kell próbálni a kelyhet, igaz meg kell szokni a használatát, de nagyon jó.

2022. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Talán nem ezt ajánlott legelőször használni. De nincs akadálya fiatalabb korban sem
2022. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az égvilágon semmi köze az életkornak hozzá. Nem tudom elképzelni, hogy ez a gondolat hogy merült fel benned.
2022. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
31%
Én 17 éves voltam és szűz mikor kipróbáltam, nehezen is sikerült felraknom az s méretet és aztán fél órát szenvedtem mire sikerült kivennem, teljes pánikban voltam hogy bennem ragadt. Akkor elment tőle a kedvem, úgy voltam hogy ha kevésbé szűk leszek megint megpróbálom. Senki nem beszélt róla hogy ilyen problémája lett volna úgyhogy gondoltam megosztom
2023. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!