Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációra milyen...

Erős menstruációra milyen betétet javasoltok, amelyik nem folyik ki oldalt?

Figyelt kérdés

Első 1-2 napban annyira erős (vagy inkább gyorsan kifolyik egyszerre) a menzeszem, hogy van, 10 perc alatt átázok. A betét nem szívja fel a vért, hanem egyszerűen a szárnyaknál kifolyik... Mondanom sem kell, mennyire kellemes ez, ha olyan helyen dolgozol ahol nem mehetsz ki 10 percenként cserélni.

Eléggé kivagyok emiatt, tampont nem szeretnék mert munkahelyemen nincs erre se idő se megfelelő higiénia.

:(



2022. nov. 8. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Éjjeli always pl.
2022. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Nekem mikor szülés után jött meg először, nagyon erős volt az első nap. Maradt a szülés utáni napokból inkontinencia betét, amit akkorra javasoltak, én azt használtam.

Egyébként tamponnal is ugyanúgy át lehet ázni, akkor inkább használj egyszerre tampont+ betétet.

2022. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Nevetséges, hogy le lettem pontozva...


Én most szülés után ezt használtam, de kb az always ugyan ez, ezért keverem a nevüket. Nekem sem volt gyenge vérzésem, mégsem áztam át.


[link]

2022. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Én se tudom miért kellett az 1-est lepontozni az éjszakainál tényleg nincs jobb. És én úgy tapasztaltam, hogy az alwaysnél gyorsabban egyik sem szívja be hiába kényelmetlenebb kicsit.
2022. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Az éjszakai betétek nem szélesebbek, csak hosszabbak a kérdező pedig két oldalt ázik.

Esetleg a Tenát próbáld meg, van már belőle szárnyas is, legalábbis valaki írja itt időnként, hogy ő olyat használ.

Ha pedig az Always akkor a kék csomagolású, vagy a lila platinum, de ne a rózsaszín. Ha az nem jó, a többi se lesz az, csak az inkontinencia betét, vagy valami alternatív megoldás.

2022. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Jól illeszkedik a fehérnemű? Mert lehet bármilyen betét, ha elmozdulhat.
2022. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Illeszkedik persze, egyébként nem áznék át csak oldalt kifolyik. De ott fullra... Az összes vér oda megy, a betét többi része kb. feleslegesen van ott.

Köszönöm a válaszokat, kipróbálom ezeket.

2022. nov. 8. 22:36
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
Mensibugyi.
2022. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg tampon? Mármint, hogy betéttel együtt. Mert az lassítja a lefolyást. Éjjelre nekem bevált, mikor éjjel folyton áztam sima betéttel.
2022. nov. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Az éjszakai betét erős vérzés esetén a szrnak egy pofon.

Nekem sem bírja, pontosan azért, mert oldalra megy szét - hiába szoros a bugyim, bugyi+ sort, etc, de az egyébként nem is egészséges.


Tamponnal ez a probléma kiküszöbölhető - én pl éjszakára csakis tamponozok, mert a betéttel mindig átáztam (pont az oldalfolyás miatt :( )

2022. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!