Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációra milyen...

Erős menstruációra milyen betétet javasoltok, amelyik nem folyik ki oldalt?

Figyelt kérdés

Első 1-2 napban annyira erős (vagy inkább gyorsan kifolyik egyszerre) a menzeszem, hogy van, 10 perc alatt átázok. A betét nem szívja fel a vért, hanem egyszerűen a szárnyaknál kifolyik... Mondanom sem kell, mennyire kellemes ez, ha olyan helyen dolgozol ahol nem mehetsz ki 10 percenként cserélni.

Eléggé kivagyok emiatt, tampont nem szeretnék mert munkahelyemen nincs erre se idő se megfelelő higiénia.

:(



2022. nov. 8. 09:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Mert a túl szoros sem jó. Középút a jó...
2022. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Én az első 2 napban a lila libresse éjszakait szoktam használni mert nekem is nagyon sok van. Utána amikor màr nem a rózsaszín csomagolású nappali libresset
2022. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tamponnal annyi a baj, hogy ha berakom az erős vérzésnél kibír kb. 4 órát? Nem lesz abból baj? Mert munkahelyen azt gyakrabban nem tudok kicserélni...
2022. nov. 15. 18:43
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Rakj alá egy betétet és ha nem is bírja, ázni sem fogsz. Nekem szülés után elég volt az éjszakai always. A tena pants is jó.
2022. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem is naon erős a mensim. tena betétet használok mindig az olyan mint egy pelus jó vastag sokat elbir. nem a legkényelmesebb a pelus érzés miatt de praktikus számomra. a hasfájás a másik gond de avval nem tudok mit kezdeni sajna. a mensi tök természetes dolog muszály kibirnom.
jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14 vagyok, a sok lepontozó nem jellemzi mi.... írjon már valami érvet legalább, vagy arra már nincs eszetek?
jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azóta tamponozok, muszáj voltam ráállni, de állandón elkaptam valami sz.rt tőle. Szerencsére rátaláltam a Tampax-ra. Az is átázik, de legalább az alatta betétre folyik nem ki a nadrágomból.
jan. 11. 14:22
 18/19 anonim ***** válasza:
9es válaszban én is javasoltam. Esetleg a mensi kehely? Én is szemezek vele. Az nem magába szívja, csak gyűjti.
jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A kehely nekem nagyon szimpi, csak aki olyan helyen dolgozik nem tudja rendesen fertőtleníteni... de egy irodába lennék, kehelyt választanék!
jan. 11. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!