Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlas, mellnovekedes?

Fogamzasgatlas, mellnovekedes?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, 3 eve kiderult h pajzsmirigy beteg vagyok

70/A mellem van, es fogamzasgatlot szeretnek feliratni hogy nojon a mellem (orvos ajanlotta), szerintetek meg fog noni meg?



2022. nov. 9. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

😂😂

Nem.

És az orvos sem azért ajánlotta, hogy a melled nőjön tőlt.

Fogamzásgátlót pedig pajzsmirígyesként inkább ne szedj.

2022. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es


Ennyi ésszel inkább ne szaporodjon, kell az a fogamzásgátló

2022. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... Dehogy fog tőle nőni.
2022. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem olvass utána hogy (főleg hosszú távon) milyen mellékhatásai lehetnek… valószínűleg elmegy tőle a kedved.


Én mindenképp nagyon elkezdenék gyúrni arra hogy elfogadjam magamat. Persze, ez a nehezebbik út, de ez egy végleges megoldást nyújtana, hidd el. Tanulj meg kismellhez öltözködni, találd meg a stílusod, gondolod végig hogy milyen előnyei is vannak ennek! (igenis vannak!!)


Nem kizárt hogy nőnének picit, de a ciklusod alatt is folyamatosan változik a tested. Nem beszélve arról hogy a tablettával van, akinek a plusz kilók is könnyebben felszaladnak, persze van aki ha elhagyja el is tűnnek (sokszor a mellméretben beállt minimális különbséggel együtt)

2022. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
70%
Hát figyelj, én 13 éve szedem de egy centivel se lett nagyobb a mellem. Ha csak ezért kell, akkor felejtsd el.
2022. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pillér2 ***** válasza:
100%
Őszintén, én nem ismerek senkit, akinek megnövesztette volna.
2022. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát akkor itt leszek én, mint ritka kivétel. Nekem nagyobb lett tőle a mellem (egy kicsivel). Mondjuk valószínűleg nekem amúgy is másként vannak a hormonjaim, mint az átlag nőknek (magas vagyok, nagyon vékony, mély hangú, pattanásos, kicsi mellű, szóval magas lehet a tesztoszteron szintem vagy mittómén)(ja és soha nem fáj a hasam menzeszkor). De ha pajzsmirigybeteg vagy, kérdező, akkor ne szedd! Ne zavard még jobban össze a szervezeted.
2022. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

oszinte leszek, ki is akadtam az orvoson (ferfi)

menstruacios zavarra javasolta utana meg miutan beszeltunk errol. eddig a menstruacios zavaromra premens tablettat szedtem (szedek, semmi mellekhatast nem is tapasztaltam)


koszonom szepen a gyors valaszokat!

2022. nov. 9. 21:39
 9/16 Metionin ***** válasza:
61%
Érdekes doki lehetett amúgy, aki pajzsmirigy betegnek fogamzásgátlót írna, főleg ilyen céllal...amikor én írattam, többek között a pajzsmirigyem iránt is érdeklődött a doki, hogy az rendben van-e, mert ha nem, akkor nem ajánlja.
2022. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A gyakori értelmes válaszolói... Leírtam, hogy nekem mit okozott a fogamzásgátló és le lettem pontozva... GRATULÁLOK. 😂😂😂😂😂


7-es voltam

2022. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!