Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlas, mellnovekedes?

Fogamzasgatlas, mellnovekedes?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, 3 eve kiderult h pajzsmirigy beteg vagyok

70/A mellem van, es fogamzasgatlot szeretnek feliratni hogy nojon a mellem (orvos ajanlotta), szerintetek meg fog noni meg?



2022. nov. 9. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legyen egy kivétel. 17 évesen elkezdtem fogamzasgátlót szedni. 160/50 voltam. Elég nagy cicikkel áldot meg a családi gén. Nem írom meg milyen fogigátlót kezdtem el szedni, nehogy valaki ilyen céllal szedni kezdje. Tan mar nemnis forgalmazzák. Na nekem nagyon nemnjött be az a gyógyszer. Felrúgta a hozmonháztartásom mint Nagy Imre A varsói szerződést. 1 év alatt 90 kilós lettem. Reztenetesen elhíztam. Mindenem XXL-es lett. Hatalmas melleim lettek. Melltartó méretben már nem volt ekkora sehol. 130 cm körül lett a mellbőségem. Ahogy rájöttem mi a baj azonnal abbahagytam természetesen. Sokaig nem javult a helyzet. Mikor vissza állították a normal rendet bennem kb masfél évbe tellt mire visszafogytam. A bőröm egész jól megúszta. Nem sokstriám lett. Viszont a melleim nem sokat csökkentek vissza. 25L
2022. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11.

Azért lett 130 a mellbőséged, mert 90 kilóra felhíztál, persze hogy hájasodott a hátad... A 130 ugyanis a körméret. Nem a melled nőt hatalmasat. Persze, lehet mellre is hízni, ha olyan alkat vagy, tuti oda is rakodott zsír.

De nem arról van szó a te esetedben sem, hogy a gyógyszertől nőtt volna a melled, hanem a hízástól.

Amire a kérdező gondol, hogy szedi a bogyót és csak a melle nő - az nem létezik. Ha volna ilyen, akkor a plasztikai sebészek rég a Blahán kéregetnének.

2022. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem, hogy ha más leírhatja, hogy neki mit okozott a fogamzásgátló, akkor én miért ne írhatnám le. Nekem nagyon pattanásos volt a bőröm - az sokkal jobb lett, nagyon kicsik a melleim - azok addig, amíg a fog.gátlót szedtem egy kicsivel nagyobbak lettek. Igen, ez így volt, sorry, nem sorry. Ja, és egy grammot nem híztam.


Hallottam, hogy van, aki depis lesz tőle, van, aki hízik tőle, stb.


Nekem csak jót okozott. ÉN kérek elnézést.


Amúgy ha láthattátok, azt írtam a kérdezőnek, hogy ha pajzsmirigy betegsége van, NE szedje...


7-es és 10-es voltam

2022. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És egyébként az unokatesómnak meg igen, azért írták fel, hogy a pattanásai javuljanak és javultak is. Tehát NEM MINDEN ESETBEN írják fel pusztán fog.gátlás céljára.


Ezzel együtt is nagyon megfontolandó a szedése, hiszen rengeteg mellékhatása van (lehet) és nekem is abba kellett hagynom 3 év szedés után, mert elkezdett fájni a hasam tőle (nem nagyon, csak egy kicsit) és én figyelek a testem jelzéseire és TERMÉSZETESEN abbahagytam.


7, 10, 13

2022. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12 es na hát te nagyon okos vagy. Képzeld tudom melyik méret mit jelent. Irtam hogy mindenem xxles lett. A hatam is nyilvan hízott de a melleim is hatalmasak lettek. Most masik bogyót szedek es attól picit nőnek mikor szedem.
2022. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező annyit írt, hogy pajzsmirigybeteg - ebből is van sokféle, azt az endokrinológusa és a nőgyógyásza találja ki, hogy ilyen esetben ajánlott-e a fogamzásgátló tabletta, szerintem ne mások beszéljék le, akik nem tudnak az illetőről és az állapotáról semmit.
2022. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!