Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után ez normális, vagy lehetséges, hogy terhesség tünete?

Figyelt kérdés
1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését 10 év után.. és újabban nagyon furcsán érzem magam. Folyamatosan úgy érzem, mintha pont most akarna megjönni, de mégsem a szokásos alhasi, menstruációs görcsök, hanem inkább stagnáló, tompa alhasi "fájdalom". Ez a fájdalom (mobilos alkalmazás szerint) a peteéréskor, 2 hete kezdődött, akkor együtt voltunk párommal, majd el is múlt 3-4 napra, aztán kezdődött ez a tompa fájdalom, + 3-4 napja fehér folyás is megjelent, ami nálam szintén szokatlan. Normális ez? Lehet, hogy a tabletta abbahagyása után most "áll vissza" a szervezetem normális kerékvágásba? Vagy terhesség is lehetséges? A héten kellene egyébként megjönnie, szóval az utóbbi úgyis kiderül hamarosan, de addig is kíváncsi vagyok, volt e már valaki hasonló szituációban.

2022. nov. 10. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ezt így elég nehéz lenne megállapítani. Lehet, hogy a menstruáció előjele, lehet, hogy baba, de simán lehet, hogy most kezd magához térni a tested a gyógyszer után.
2022. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Vegy ez vagy az, ha volt szex védekezés nélkül akkor bármi lehet. Predictor early mutatja mensi előtt 4-5 nappal
2022. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Ha 10 évig fogamzásgátlót szedtél bármi normális, csodákat fogsz tapasztalni, lehet félelmeteseket is, ha újra megismerkedsz a tested valós működésével. Ott kezdődik a dolog, hogy az app neked nem jelent még semmit, nincs mihez viszonyítani, lehet peteérésed sem volt, ha meg igen lehetsz terhes, ha védekezés nélkül szexelsz, de annak semmi tünete nemvárt előtt.
2022. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!