Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után vérzés kimaradása? Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sok mellékhatása miatt inkább átálltunk az óvszerre. Még mielőtt abbahagytam volna, már óvszerrel védekeztünk, majd a tabletta szünetben ugye nem szedtem, akkor megjött a megvonásos vérzés, és azóta már eltelt 6 hét, de még a normál mensi sehol. A régi jó kis pattanásaim visszatértek, de nem bánom amúgy. Mindig óvszerrel védekeztünk.

Egy hete teszteltem, de negatív lett. Holnap tervezek megint. De semmi olyan tünetem sincs, hogy terhes lennék.

Azt olvastam a neten, hogy ez a dolog előfordulhat, mert a gyógyszer gátolja az agyalapi mirigyet, aminek idő kell, hogy visszaálljon a normál működésbe, főleg, ha valaki huzamosabb ideig szedte a fogamzásgátlót. Csak kíváncsi vagyok, vannak-e mások is, akik így jártak.

25/N



2019. dec. 24. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hónapon is kimaradhatnak, kell idő a szervezetnek. Nyugi.
2019. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valami 38 napra jött meg, pedig a gyógyszer előtt szabályos 28 napos ciklusom volt. Ráadásul olyan fájdalommal járt az első menzeszem, hogy alig bírtam kimozdulni otthonról. A többivel nem volt gond illetve a következő ciklus nem is volt túl hosszú, vagy 30 nap talán. Mi babát terveztünk azért tettem le de mivel ilyen volt az első tabletta nélküli ciklus, vártunk még egy ciklust de akkor már a menzeszemmel sem volt gond.
2019. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Ah, nekem amúgy is mindig fájdalmas volt a menzesz, nagyon erős fájdalomcsillapítótól is az ágyat nyomtam, úgyhogy nem baj...csak jöjjön meg :D De akkor nem izgulok.
2019. dec. 24. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 év kellett mire normalizálódott a menstruációm. Volt olyan hónap amikor csak barnázás volt non stop, ez volt az a havi mensim, de szép lassan helyrejött. 1 év után már viszonylag be is állt, 28-35 nap közé.
2019. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért az elég durva...és még ezek a mai bogyik a ,,csökkentett hormontartalmúak", milyenek lehettek a régiek? Jézus. És még hogy semmi problémát nem okoznak.
2019. dec. 24. 21:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Negatív.
2019. dec. 25. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!