Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszáj gyulladás?

Méhszáj gyulladás?

Figyelt kérdés
Rákszűrésen voltam, és eléggé vérzett a méhszájam, azt mondta az orvos hogy kicsit gyulladt. Viszont nem adott rá semmit. Sajnos eszembe se jutott megkérdezni, mert olyan természetesen mondta, hogy fél év múlva menjek el újra, mert emiatt nem 100% a rákszűrés eredménye. Lehet, hogy elmúlik magától, de ilyen esetben lehet alkalmazni olyan hüvelykúpot, ami a normál ph-t állítja be? Hátha ettől is hamarabb helyreáll a gyulladás? Vagy inkább hagyjam, magától rendbe fog jönni..?
2022. nov. 11. 10:15
 1/4 anonim válasza:

Szia,

Visszamentél azóta?

Én is így jártam, viszont nekem mehszajsebet állapított meg es írt fel kupokat.

2023. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze voltam azóta többször. Most utoljára azt mondta menjek el fagyasztásra, mert még mindig vérzik.. még nem voltam, de tervben van.
2023. jún. 10. 18:30
 3/4 anonim válasza:
És a rákszűrés azóta sikerült? Féle,ha visszamegyek megint vérezni fog és értékelhetetlen lesz az eredmény!
2023. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sikerült, szerencsére negatív, bár vérzett, de úgy tűnik attól függetlenül értékelhető volt.
2023. júl. 2. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!