Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mièrt nem jön meg?

Mièrt nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2 eve szedek gyógyszert ès barátommal mellette mèg vèdekezünk gumival, így a terhessèget kizárnám. Viszont a honapba volt hogy picivel előbb vagy kèsőbb vettem be a gyogyszert +eggyet ki is hagytam. Lehetsèges hogy ettől kèsik? Mègcsak 2 napja kèsik de ez azèrt fura mer amiota gyogyszert szedek azota mindig percre pontosan jött meg ezèrt nem èrtem hogy most mitől van ez.
2022. nov. 16. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Sem a gyógyszer, sem a gumi nem 100%-os biztonságú megoldás önmagában. Bár ha tényleg minden alkalommal volt gumi is, akkor azért a valós esély a teherbeesésre elenyésző (de nem nulla). De miért nem mész el nőgyógyászhoz? Sok dolog okozhatja a késést azon kívül is.
2022. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz hogy egyik sem 100%os de minden alkalom után leellenőriztük a gumit ès nem volt kiszakadva. Várok mèg pár napot ès ha nem jön meg akkor tesztelek illetve elmegyek dokihoz. Egyèbkènt görcsölni görcsölök
2022. nov. 16. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!