Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfolyás? Valakinek...

Hüvelyfolyás? Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve járok nőgyógyászhoz folyás problémával.. 2 orvosnál voltam eddig. Az egyik méhszájsebet talált arra kaptam kupot végig csináltam a kezelést de semmi javulás.. Azt mondta lézereztessem meg a méhnyakamat és elmúlik. A másik bakteriális fertőzést mondott írt fel több gyógyszert itt is végig csináltam a kezelést de semmit nem használt.. Nőgyógyászatilag azt mondták rendben vagyok.. Voltam 2x vérvételen a vérképem is rendben van... Esetleg valami tipp hogy mit kellene csinálnom?

2022. nov. 25. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Mi lett a méhszájsebbel? Hogy-hogy nem kezelte az az orvos, aki találta? Vagy végül elmentél a lézere kezelésre?
2022. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hámlasztó kúpot írt fel.. 20 éves vagyok nem gondolom hogy ilyen korban lézerezni kellene
2022. nov. 25. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A lézer meg a méhszájseb nem kor kérdése.
2022. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
De ha nem gyógyult meg a méhszájseb akkor a kérdésednek nincs értelme. Ez okozza a problémát, amit lézerrel lehet kezelni. A fertőzések melegágya egyébként, nem is csoda, ha bajod van. Úgy gondolom orvosi kérdésben, jobb ha az orvos ajánlását fogadod el, mint a magad laikus gondolatát (mit érdemes és mit nem). Nyílván, ha az ember nem akarja a lézert, talál olyan orvost, aki azt mondja nem kell. De láthatod az eredményét, a probléma még fent áll. Menj vissza az első orvoshoz, aki komolyan vette a dolgot, és csináltasd meg, vagy szenvedhetsz.
2022. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Hogyha laikusként kezelgeted magad, meg megtagadod a gyógyulást hozó orvosi ellátást, akkor nem kell csodálkozni, hogy fennáll a probléma.


Ráadásul a méhszájseb nem vicc, mert idővel akár elrákosodhat.

2022. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a hámlasztó kúp után, hogy lát javulást és, ha ez a folyás ennyire zavar akkor kell meglézereztetni..Nem azért mert szükségesnek látja.. Intim zuhanyt mondott hogy használjak... Ezért nem gondoltam szükségesnek a lézert mivel nem mondta hogy ugy látja hogy ez a szükséges..Csak ha zavar menjek el meglézereztetni. Ezért mentem át más dokihoz hogy nézzen meg, ha ő is javasolta volna vagy látott volna elváltozást akkor kérdés semm lenne hogy megcsináltatom.. De ő egyáltalán nem látot méhszájsebet.. Ezért gondoltam, h megcsinalom ezt a kúrát, és ha nem lesz változás akkor mintát vetetek a folyásból valamint mikroszkóppal megvizsgáltatom a méhszájamat, hogy egyáltaln tényleg fent áll e a méhszájseb
2022. nov. 28. 07:48
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed ahhoz kapcsolódik, hogy mit kezdj a folyassal mert zavar. Első mondatod, csak akkor kell lezerezni, ha nincs javulas és zavar a folyás. Érted az összefüggést ? A problema és a megoldás közt?
2022. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!