Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, késhet ezért a...

Felfáztam, késhet ezért a menzeszem?

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna meg jönnie,de még mindig nem jött meg. Terhesség kizárva mert csináltam tesztet tegnap negatív lett és különben védekezünk is. Fel voltam fázva most kb 1-1,5 hete. Orvosnál is voltam kaptam is rá gyógyszereket és szerencsére már jobban is vagyok tőlük. De mondjuk ha pisilek még elég erős szaga van. Szerintetek mikor meddig várjak, mikor menjek újra orvoshoz ha nem jön meg? Várom az ötleteket és válaszokat. Előre is köszönöm.
2010. szept. 30. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A húgyúti fertőzések késleltethetik, vagy elhúzódó menstruációt is okozhatnak. Gyulladás volt a szervezetedben, és az több mindenre kihat, így a ciklusod megzavarásában is.
2010. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve, ha idegeskedsz miatta, az is okozhatja, hogy késik :)
2010. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, mert a szagos vizelet azt jelenti, hogy még mindig baci van benne. Még egyszer meg kell nézni és más gyógyszer kell rá!
2010. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!