Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el tampont használni?

Figyelt kérdés

És milyen volt az első alkalom?Fájdalmas?Én el szeretném kezdeni használni,de eléggé félek:S

14/L


2010. szept. 30. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónappal azelőtt jött meg, h 15 éves lettem, kb én már 5-6 hónap után használtam...

Nem személy szerint nem volt fájdalmas....

Olyan volt mint most... ami azért érdekes, mert akárhány választ olvastam itt, mindenki azt írta h fájt, sőt h nem is sikerült...

Én örülök h nekem elsőre sikerült, fájdalommentesen...:)

2010. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13 évesen, már a második menstruációm alkalmával. Egyáltalán nem fájt, elsőre sikerült és azóta sem volt semmi problémám vele! Próbáld meg nyugodtan felhelyezni, ha fáj akkor ne erőltesd, próbáld a következő alkalommal :)
2010. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen kezdtem el, semmi nagyobb probléma nem volt belőle, csak ki kell tapasztalni, hogy mikor kell cserélni meg ilyenek.

21/L

2010. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14.

Az első pár alkalommal a tampon kivétele fájt, de mos már nem :)

15/L

2010. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Érdekes,hogy neked a kivétele fájt,mert én úgy hallottam,hogy a felhelyezés a fájdalmas...de úgy tűnek,ez egyénfüggő:)

2010. szept. 30. 19:12
 6/8 A kérdező kommentje:
tűnek helyett tűnik:D
2010. szept. 30. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

én 15 évesen próbáltam először

a felhelyezés nem fájt de amikor kivettem akkor nagyon szúró érzés volt

szerintem azért mert amikor feltettem akkor még kicsi volt amikor meg kivettem akkor megduzzadt már

gondolom a szűzhártya miatt szúrt

17/L

2010. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is:)
2010. okt. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!