Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek tampont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdtetek tampont használni?

Figyelt kérdés
Mikor először megjön,és utána mikor?Azonnal,vagy később,szabad-e,vagy nincs jelentősége.A korosztályom válaszaira lennék kíváncsi,csak mert pl anya idejében ilyenkor még senki nem használta most pedig más van.
2011. szept. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
14 éve menstruálok, 2 hónapja használok tampont. Nagyon úgy veszem észre, hogy mostanában divat lett a kislányok közt, ami nagyon nem jó. Én csak a nyáron hónapokban tettem fel úszáshoz, ennyi, aztán visszaállok a betétre. Ne ezzel menőzzünk...
2011. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem kényelmesebb meg higiénikusabb.jó tudom hogy van olyan hogy aminek ki kell jönnie az jöjjön ki de ha én nem érzem jól magam egész nap betétben + szúr is a betét..ezért inkább a tampont am kb 14 múltam mikor elősször azt használtam
2011. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16 vagyok és én még nem tervezem^^" de nagyon fiatalon még nem igazán jó.. 16-17 évesen már simán..: D
2011. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem,de a betét nem túl biztonságos szerintem.Állandóan attól cidrizni hogy egy kicsit is el ne csússzon,nem valami szimpatikus,és mekkora égés lenne.Ennek semmi köze a menőzéshez.
2011. szept. 7. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
14 évesen. És egyáltalán nem azért, mert "menő" (amúgy meg, mióta menő?:D), hanem mert én megőrülök a betéttől. Semmi bajom nincs tőle, az arra lett kitalálva, hogy ottlegyen, amikor kell.
2011. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most nyáron használtam először (strand miatt), majdnem 17 évesen. De egyáltalán nem szeretem a tampont, nem is egészséges. Egyébként a szárnyas betét nem csúszik el.
2011. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 évesen jött meg 1x ,és 16 évesen használtam már tampont gyakorlatilag szimpla kíváncsiságból.
2011. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
csak orrvérzésnél
2011. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Állitolag 2 ev mire kiismerd a verzesed, is adig amig ez a nem ismersed ki adig szerintem ne bár nekem 15 evesen jöt meg is 17 evesen keztem tamponzni de az nagyon kenelmetlen leülni sem lehet benne kenelmesen meg pálne hogy nem.
2013. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!