Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab műtét utáni állapotok ?

Missed ab műtét utáni állapotok ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, október 20-án volt egy Missed AB-műtétem, majd 2 hétre rá mentem kontrollra, ott mondták hogy nem ürült ki belőlem a vér rendesen, mert hamar bezárt a nyakcsatornám, gyógyszert felírtak, amitől elvileg megkellett volna jönni a mensimnek, nem jött meg majd november 13-án elmentem ide a helyi ügyeletre, ott megnéztek, és újra kikapartak, mert tele volt a méhem vérrel, most nem tudom majd mikor kellene megjönnie, a férjemmel mi azóta még nem voltunk együtt, holnap megyek a dokihoz, fura a mellem mert látom hogy eresebb illetve az alhasam is megvan puffadva, terhes nem lehetek, mert nincs mitől, valaki tud nekem segíteni?

Köszi előre is.



2022. dec. 5. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!