Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nem bevált kelyhekkel, meg...

A nem bevált kelyhekkel, meg mosható betétekkel mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy valaki csak sokadjára találta meg a számára megfelelő kelyhet, előtte meg már többet kipróbált, egyikkel ez volt, másikkal az volt. Meg többen próbálták a mosható betét is, ami nem hozta a hozzáfűzött reményeket.


Ami kérdésként felmerülhet, hogy ilyenkor a több ezer Ft-ért megvett, de csak 1-1 próba erejéig használt mosható dolgokkal meg kehellyel mit lehet csinálni?

Az egyszer használatos tampont, betétet még csak-csak odaadom kolléganőnek, barátnőnek, vagy adománynak ha nem válik be az adott márka, de a kehellyel mit lehet tenni?


Aki járt így mit csinált? Kidobta, sikerült elsózni valakinek ezeket is, vagy csak úgy elvan a szekrényben?



2022. dec. 6. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Elküldik a GYK-s mensi-fétises fickónak... :-DDD
2022. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz esetleg?
2022. dec. 6. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
xd
2022. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Kelyhet használok. Nekem elsöre bevállt, de a Facebook csoportban sokat árulnak.
2022. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván kidobnám. Nem tudom, hogy van-e olyan aki ilyesmit használna használtan. Te használnád más után?
2022. dec. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kidobod. Most komolyan más használt pesszáriuma, spirálja nem kell ennyi erővel?
2023. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező ugye csak viccnek szántad ezt a kérdést remélem valami troll vagy.
2023. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen kidobod.Ennyi erővel a véres betétedet is oda adhatod másnak hogy használja nyugodtan.Nem vagy normális kérdező.
2023. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
en sose hasznaltam meg a gondolattol is irtozom, persze hogy kidobnam.
2023. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam olyanról, hogy kifőzve fertőtlenítve van aki megveszi. Nem tudom, kicsit bizarr.
2023. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!