Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bila-Git terhesség alatt ?

Bila-Git terhesség alatt ?

Figyelt kérdés

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a napokba derült ki hogy terhes vagyok de a teszt előtti nap nagyon rosszul voltam (akkor még nem tudtuk miért ) és vettem be egy szem Bila-Gitet ez mennyire árthat a magzatnak ? Mert a beteg tájékoztató azt írja hogy nincs információ róla . Orvoshoz jővő hét végére kaptam időpontot hogy meg kérdezzem .

Válaszotokat előre is köszönöm !



2022. dec. 7. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Ilyen korai terhességnél még nem gond.

Most már úgy is figyelni fogsz.

Orvoshoz meg még kicsit hamar mégy.

2022. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ kicsit meg nyugodtam most , a munkám miatt muszáj már el menjek ( eü-be dolgozok autista fiatalokkal akik hajlamosak az agresszióra sajnos ezért a munkáltatom nem vállal semmilyen felelősséget ha baj lesz így küldenek rögtön tp-re / szabira stb még akár egy kis gyanúval is ).
2022. dec. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!