Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudunk lefeküdni a barátom...

Nem tudunk lefeküdni a barátommal. Valaki tapasztalat/tanács?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy ez a harmadik próbálkozásunk, és elég sok akadályba ütköztünk. Először is, 17 évesek vagyunk, egyikünk sem tapasztalt, mindkettőnknek ez lenne az első. Én úgy érzem elég sokat tudok a témában, olvastam ezzel kapcsolatban, próbáltam tájékozódni a hüvely kialakításáról amit meg is néztem magamnak, illetve hogy hogyan lehetne ez az első alkalom a lehető leggördülékenyebb. Ami zavar, hogy a barátom is próbálkozott és tényleg nagyon figyel rám, de néha rossz érzés hogy egyikünk sem tapasztalt még semmilyen szinten a témában és erre neki különösen nehéz ráérezni (pontosan hova kell tenni meg hasonlók, ezzel is sokat küszködünk). Lehetségesnek tartom a szűzhártyám nehéz szakadását, erőszakos ellenállását is, illetve hogy a barátom erekciója olykor nem olyan erős, így nehezebb a szex.


Ezen kívül tudom magamról, hogy nagyon be tudok feszülni, rástresszelni dolgokra és túlgondolni őket, ez pedig biztosan kihatással van a dolgokra. Azt viszont tegyük hozzá, hogy mindig fordítunk elég időt az előjátékra a petting minden formájában, és ilyenkor tényleg ellazulok, de az esetek többségében a stressz győz valamilyen szinten.


De ami szerintem a legjobban befolyásolja mindezt az az, hogy nekem bő fél éve bakteriális hüvelyfertőzésem van. Pár hónappal ezelőtt találtak a kenetben baktériumot, a pár hetes eredmény szerint viszont most nincs. Végig szedtem egy mollio nevezetű gyógyszert kifejezetten erre két alkalommal is, egy ph helyreállító lactofeel gélt utána, illetve lactacyd tusfürdőt is használok rendszeresen. Canesten kúppal is próbálkoztam, de már az első nap is úgy fájt feltenni, hogy abba kellett hagynom (pedig nem voltam száraz és maga a kúp sem volt nagy, még egy szűznek sem). Ha felnyúlok a hüvelyem járatába, elég erős égető és csípő érzést fedezek fel, ha a barátom próbál felnyúlni akkor meg pláne. Emellé társul még egy igen szagos, szűnni nem akaró, szinte folyamatos intenzív folyás. Vitagyin c-t azért felírt a folyásra a legutóbbi vizsgálat alkalmával a nőgyógyászom, de végül azt nem kezdtem még el. Most a micovaggal szeretnék kísérletezni, de túl sok reményt nem fűzök hozzá. Ha van tapasztalatotok, ezt is szívesen meghallgatnám hogy a vitagyin c vagy micovag jobb a bakteriális fertőzésre/ph helyreállításra? Ezenkívül van canesten kenőcsöm is, kívüli alkalmazásra de attól meg főleg nem várok csodát.


Tamponhoz ezek után már nyúlni sem merek, semmi kedvem a szex újboli megpróbáláshoz, pedig tudom hogy egy csodás dolog és nem kéne belőle kimaradni, illetve nem tudom eldönteni, hogy a szűz létemtől függetlenül alapból ennyire szűk vagyok-e, vagy ez csak a sok probléma együttes hatása? (esetleg mind a kettő).


Segítsetek! Mit tudnék kezdeni, valakinek hasonló?


Ui.: Amit esetleg még érdemes megemlíteni, hogy 2022 május körül egy hónapon keresztül szedtem tenutan antibiotikumot a problémás arcbőrömre (abba kellett hagynom mert ráment a fülemre). Hátha ez is hatással volt a mostani helyzetre, vagy esetleg a valószínűsített hormonproblémáim (nincs még kivizsgálva de a menstruációm olykori rendszertelensége illetve túlzott fájdalmasaága és a pattanások erre utalhatnak).



2022. dec. 8. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Te is tudod, hogy nem vagy egészséges ott lent, ez nagyban befolyásol tudat alatt is. Ettől befeszülhetsz simán, de ha véletlen mégis sikerülne a behatolás, akkor is fájdalmas lenne, te is tudod. Mindenképpen azt javaslom, először gyógyulj meg és utána próbálkozzatok.

Drogériába lehet kapni Beliema effect plus hüvelytablettàt. Nagyon jó cucc. Csinálj vele egy kúrát és jó lesz. Utána pedig jöhet a felhőtlen szex.

2022. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Amíg fertőzésed van NE szexeljetek, ne ujjazzatok téged, ne nyaljon, stb. Hagyjátok békén a területet, míg meg nem gyógyult.


Addig bármiféle behatolás tilos, részben az újrafertőzés, részben a tűrhetetlen fájdalom miatt.


Ráadásul, hogyha összekötöd gondolatban, hogy szex = fájdalom (bármilyen okból), az így kialakult szorongás aztán főleg megnehezíti a dolgot.

2022. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Más: a stressz normális. Én is féltem, hogy fájni fog az első - fájt, mert az exem magával foglalkozott, nem izgatott fel előtte normálisan - mindegy.


De maga az első alkalom - egészséges vagina esetén - kibírható kellemetlenség (és ha a partner figyelmes, akkor egy, a fájdalom ellenére is jó élményként marad meg).

2022. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindannyiótoknak, igazán sokat segítettetek! :)


A probléma viszont továbbra is az, hogy nehezen gyógyulok ki a dologból.

2022. dec. 9. 15:37
 5/5 anonim válasza:
44%

Arra figyelj ha sikerül meggyógyulni, hogy szex előtt tisztálkodjatok mindketten.

Ne hordj műszálas bugyit, tangát se minden nap.

Tizenèvesen nekem is sokszor volt gond. Intim mosakodóval tisztálkodj ott lent

Szex után menj el pisilni.

Pár hónapig még nem erőltetnèm a szexet. Hagyj időt hogy a hüvely flóra visszaálljon.


Ha viszont fertőzès nélkül is gond van a szexszel (nekem volt, nem ciki) kezd el megismerni magad, önkielégítéssel.

Akár segéd eszközök bevetèsèvel is lehet próbálkozni. Nagyon fontos szexnèl az ellazulás és az előjáték. A nők nem működnek gomb nyomásra.

2022. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!