Kezdőoldal » Utazás » Európa » Önkéntes munka Olaszországban...

Önkéntes munka Olaszországban a barátommal?

Figyelt kérdés
Szeretnénk közösen megtapasztalni valami újat külföldön, lehetőleg Olaszországban a nyáron. Van arra lehetőség valahol, hogy mindketten ugyanoda kerüljünk? Kicsit úgy érzem, hogy az Erasmushoz hasonló programokat a szingliknek találták ki, mert mindig egyedül mennek ki. Én viszont nem szeretném kihagyni sem az élményeket, sem feladni a kapcsolatomat. Valaki tud erről valamit?

2016. okt. 19. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek ki egyénileg és jelentkezzetek egy migránsokat önkéntes alapon segítő szervezetnél, biztos örülni fognak.
2016. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt lakom a határ mellett, nem kifejezetten kedveltem meg őket :D
2016. okt. 26. 18:35
 3/6 anonim válasza:

[link]


Annál többet én sem tudok, mint ami ezen az oldalon van, és nem is ismerek személyesen senkit, akit itt talált valamit, viszont nagyon sok helyre lehet menni, szerintem simán esélyes, hogy ketten is, és csak egy nyárra. Ha jól emlékszem, általában nem kapsz semmi zsebpénzt, és az utat is te fizeted, viszont szállás+kaja általában jár.

2016. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg fogom nézni, köszönöm :)
2016. okt. 26. 20:07
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon megtetszett az oldal, sosem figyeltem fel rá :)
2016. okt. 26. 20:32
 6/6 anonim válasza:
Örülök, remélem, hogy sikerül találni valamit!
2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!