Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim mosakodót használ...

Milyen intim mosakodót használtok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nekem az a gondom, hogy menstruáció előtt 2-3 nappal kellemetlen szagúnak érzem magam odalent. Csak abban a 2-3 napban, amúgy egész hónapban semmit nem érzek. Amint megjön, már akkor sem. Ez elég régóta így van sajnos. Lehet csak én érzem?

Abban a pár napban többször mosakszom odalent, mert egyszerűen zavar, és félek más is érzi.

Nem azt mondom, hogy büdös, csak más, és számomra kellemetlen. Gondolom nem fertőzés, ha évek óta ez a helyzet.

Mi a megoldás erre?


2022. dec. 9. 20:41
 1/7 anonim válasza:
23%
Használsz most valamilyet? Amikor én használtam ilyen intim mosókat, akkor fordult ez velem elő. Amióta nem használom, nincs ilyen problémám.
2022. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne mosdd töbször mert a flóra így is felvan borulva (ezért van szaga)! Menj el nőgyógyászhoz mensi előtt 2 nappal, vegyen kenetet. Mensi előtt ne egyél cukrokat, csokit, kolát, semmit amiben cukor van. Cukor=candida gomba.

Egyébként CD intimlemosót használok (dm).

2022. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Canefresh

Pár hete kezdtem használni megelőzésnek, mert valahol sikerült összeszedjek egy kis bőrgombát a combomra, közel a hüvelyhez. De maradok ennél, mert nagyon szépen rendbehozta a bőrömet is, sokkal kevésbé száraz. Az arcomra is használom, mert nem szárít

2022. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy egy orvosi vizsgálat nem ártana kérdező, biztos, ami biztos
2022. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Tiszta langyos vízzel mosakszom mióta csak emlékszem magamra, reggel és este, néha napközben is. Soha semmi gondom nem volt (semmi viszketés, folyás, kellemetlen szagok....). 60 éves vagyok.
2022. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Semmilyet, mert semmi értelme.
2022. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

Semmilyet, ez csak marketing fogás, hogy költsed a pénzedet. A külső részt (ahol szőr van) sima tusfürdős/szappanos vízzel kell megmosni, a belső részeket (belső ajkak, csiklo környékén stb) pedig csak vízzel kell mosakodni.


Egyébként pedig mindenkinek megváltozik a szag pár nappal menstruáció előtt, ez egy teljesen normális dolog, ilyenkor hormonváltozások mennek végbe stb, rajtad kívül senki sem érzi, nem kell ez miatt többször mosakodni, pont így lehet összeszedni valami fertőzést a felborult ph miatt, aztán akkor tényleg büdös lesz, meg minden bajod lesz.

2022. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!