Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nap megmossátok a...

Minden nap megmossátok a puncitokat intim mosakodóval? És milyet használtok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 08:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

nem használok intim mosakodót

zuhanyzok,télen 1x,nyáron többször naponta


tusfürdővel mosom magam mindenhol

2011. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
igen... lactacyd feminát használok...
2011. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem! És el kellene felejteni a napi intim lemosós mosakodást. Feleslegesen teszed tönkre a hüvely belső egyensúlyát vele. Tapasztalatból mondom nagyon nehéz helyre hozni. Nem mindent elhinni a reklámoknak. De ezt egy jó nőgyógyásznak el kellene mondania.
2011. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Én is Lactacyd-ot használok.
2011. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

SOHA nem használok ilyet, tönkreteszi a hüvelyflórát, szinte biztosra veheted a fertőzéseket.

Ne dőlj be a reklámnak, a kinder csoki is hizlal és egészségtelen, hiába mondják, hogy hú de jó, mert benne van egy egész pohár tej.

Babaszappan a legjobb.

2011. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy azzal hogy intim lemosóval mosom meg a nemi szervemet, bármi rosszat tennék... soha az életemben nem borult még fel (emiatt meg pláne nem) a normális hüvelyflórám...nem is volt még gombás vagy bármilyen más fertőzésem... 26/nő
2011. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

Ami késik nem múlik.


Egyébként ugye azt is tudjátok, hogy az, hogy kívülről megmosogatod mint a karodon a bőrt az nem mosakodás.

2011. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én tusfürdőt használok oda is, vagy szappant (általában aromaszappant, amiben nincs annyi vegyszer).
2011. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
15%

mmm...fincsi punci....


F

2011. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem használtam és nem is fogok ilyen szert használni. Több nőgyógyásszal beszéltem erről, egy kivétellel mindegyikük azt mondta, hogy csak árt vele az ember, mert tönkreteszi a természetes védekezőképességet. Az az egy, aki szerint kell használni, ugyanakkor azt is mondta, hogy hüvelygombát nem lehet uszodában összeszedni, ami azért elég vicces gondolat.
2011. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!