Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mell méretét csak a genetika...

A mell méretét csak a genetika határozza meg?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert kismellű vagyok, bár még van esély rá, hogy fognak nőni a melleim, de a családomban a nőknek inkább kicsi van, ezért gondolom nekem is ilyen a genetikám, avagy ezt örököltem. Viszont ez tényleg a genetikán alapul vagy van más meghatározója is?

2022. dec. 11. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Alapvetően ez genetika, persze vannak olyan nők akik megfelelő jutattásokért cserében a biológiai tényezőket felülírják egy kis plasztikáztatással így igen manapság van más meghatározója is.
2022. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Köszönöm a válaszod! Én azért soha nem plasztikáztatnám magam

2022. dec. 11. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Genetikán alapul, nyilván ha pl. olyan alakod van, hogy a melledre hízol, akor ha túlsúlyos vagy, akkor az ott fog meglátszani. Nem tudom hány éves vagy, de ha ezt kérdezed, az szerintem azt mutatja, hogy valószínűleg nem lesznek nagyok, nekem már 12 évesenis feltűnt, hogy nagyok lesznek, mert nagyobb volt már akkor is mint a korombeli lányoknak, meg eleve olyan alakom van, hogy hasra, mellre hízok. Ha te amúgy is vékony vagy, meg lapos a hasad pl, akkor nem lesznek nagy melleid.
2022. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

"nekem már 12 évesen is feltűnt, hogy nagyok lesznek, mert nagyobb volt már akkor is mint a korombeli lányoknak"

...ami egyébként semmit nem jelent. nálunk aki hatodikban a legnagyobb mellű lány volt, neki most felnőtt mércével átlagos mellei vannak. csak korán lezajlott neki a mellnövekedés, aztán így persze, hogy hatodikos korunkban hatalmasnak tűntek

2022. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Tisztában vagyok vele, hogy nem lesznek nagy melleim, a kérdésben is írtam, hogy a családomban kismellűek a nők. Igazából nem is szeretnék nagy melleket, úgyhogy emiatt nem bánkódok, azzal is megelégednék, ha már csak egy kicsit nőnének. Kicsit pocakosabb vagyok, tehát nem teljesen lapos a hasam, de ettől függetlenül vékony alkat vagyok

2022. dec. 11. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk érdekes, mivel nálunk a tesómnak nagy egyedül, se szülő nagyszülő-ág stb. Tehát lehet kivétel szerintem genetikailag is családon belül.
2022. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás, terhesség, testi adottságok, genetika függő.
2023. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!