Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel hüvelygél hüvelygomb...

Lactofeel hüvelygél hüvelygomba kezelésére?

Figyelt kérdés
Kaptam gyógyszert hüvelygombára és a doki ezt javasolta mellé de erre az van írva, hogy bakteriális vaginózis kezelésére. Értem én, hogy segít helyreállítani a ph-t de ez a kombó így helyre fog rakni? Ha nektek segített hosszútávon kérlek írjátok meg mert nálam ez visszatérő probléma és szeretném ha kordában tudnám tartani. Vagy ha valaki esetleg más tejsavas kezelést ismer azt is szívesen meghallgatom. Félreértés ne essék nem sajnálom az egészségemre a pénzt de ennek azért bőven van ára és nem tudom nálam hogy fog beválni,mennyit kell használnom.

2022. dec. 13. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
A kezelés mellé kaptad, hogy helyrejössz -e az idő eldönti. Ha visszatérő probléma érdemes akár minden hónapban pár db-ot használni. Választhatod pld. a Gynophilust is, annak kedvezőbb az ára.
2022. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"kaptam gyógyszert hüvelygombára"

Nyilcán a Lactofeel nem oldja meg, de te agad írtad, hogy kaptál gomba ellenes gyógyszert is...

2022. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy azt is írtam vagyis kérdeztem , hogy hosszútávon mennyire hasznos mivel általában a hüvelygomba a probléma nem pedig bakteriális fertőzésem szokott lenni... De köszönöm a hasznos választ most már legalább azt tudom, hogy mit írtam le. 😅
2022. dec. 13. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen volt a Lactofeel végül? Rendbejöttél?
2023. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendbe igen de valószínűleg nem ennek köszönhetem. :D Viszont "karbantartásra" szerintem egész jó :)
2023. ápr. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!