Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol luktet a bal mellem?

Mitol luktet a bal mellem?

Figyelt kérdés
elmentem korcsolyazni es,mikor hazajottem utanna elkezdett luktetni es csak a bal. mitol lehet ?
2008. dec. 26. 07:27
 1/4 Srapnel ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit "túlsportoltad" magad és a szíved vert hevesen. Pihenés és kevesebb stressz a megoldás.
2008. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szíved dobog hevesebben. Főleg,ha nem nagyon szoktál sportolni,nem vagy eddzett.
2008. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) remelem,hogy csak ez van
2008. dec. 26. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez lehet egy kezdődő gyulladás első tünete is. Nézd meg a tükörben, hogy nem lett-e nagyobb az ellenoldalinál, vagy nem pirosabb-e valahol! Tapintsd át, hogy nincs-e az állományában valami tömött v. fájdalmas, szokatlan "csomó"! ha esetleg minden triviális magyarázat nélkül belázasodsz, az is erre utalhat. Nem ütötted meg? Ha gyanakszol valamire, akkor mutasd meg sebésznek, bár a mell gyulladásos megbetegedései többnyire konzervatív módon (műtét nélkül) kezelhetők.
2008. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!