Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a megoldás visszatért...

Mi lehet a megoldás visszatért hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Juñiusban jött ki először,akkor tuti hogy az akkori pasimtol kaptam el,klion d-t elhasználtam rendben volt minden amíg le nem feküdtem augusztusban újra a pasival.Akkor kezdődött elölről canestent használtam elmúlt,dobtam a pasit.Aztán októberben megint kiújult akkor meg antibiotikum után elmentem orvoshoz írt fel betadine kúpot elhasználtam minden oké lett.Majd novemberben megint úgy éreztem gond lesz,gyors vettem canestent nem is jött ki rendesen rendbe voltam már az 1ső kúp után nem volt panaszom.Aztán most kedden megint kijött rajtam,orvos szabin jó vettem a patikában pevarly lady-t asszem ez volt a neve elhasználtam csütörtökön helyeztem fel az utolsót és ma reggel megint érzem hogy kezdek viszketni.Mar teljesen kivagyok,sírhatnékom van.Kínomba már canesten krémet kentem nem csak kívülre hanem a hüvelyembe is,ennél rosszabb már nem lehet.Orvos nincs hogy kenetet vegyen,tanácstalan vagyok.Arra gondoltam felhívom reggel a háziorvosomat hogy írjon fel klion d-t,bár nem tudom fel írja e?Ha valaki tud bármit ami beválhat annak örülnék.

2022. dec. 18. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Próbáltad már a Beliema Effekt Plusz hüvelytablettát? Patikában és drogériákban kapható. Nekem ez vált be.
2022. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az is csak probiotikum,nem?
2022. dec. 18. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, az-e, de nekem használt. Az is lehet, hogy bakteriális fertőzés, ez úgy tudom, arra is jó. Nekem nagyon durva tüneteket szüntetett meg.
2022. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy az előző írja, olyan kúpot keress, ami baktériumokra és gombákra is jó, ha nem volt tenyésztés, akkor simán lehet egyik is, másik is.
2022. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
A Belliema tényleg jó. Én is használtam már.
2022. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Klion d100 elvileg jó rá. + Dermyc szájon át szedhetős kapszula. Vagy Micovag még.
2023. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!