Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit is kéne tegyek most?

Mit is kéne tegyek most?

Figyelt kérdés

Nekem volt már egy kérdésem hasonló témában..nos ez ennek a folytatása. :"D

Előzmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1202..


Innen folytatom, az előzményektől. Anyának jó lett a vérképe kapott anibiotikumot, de most meg az a baja, hogy nem múlik el 1 hét alatt neki a görcs/nyirokcsomó. Azt mondta az orvos, a nem múlik el menjünk vissza. Az antibiotikumot 1 hétre kapta én érzem, hogy kisebb lett neki de ő bebeszél magának egy csomó mindent, már elegem van ebből, mondtam is neki, hogy fejezze be sok nekem ez, hogy mindennap azt az arcát kell látni ami keserű és sírás szélén van mindig. Amikor kiderült, hogy jó a vérképe 2-3 napig nyugodott csak meg, utána újra kezdte ezt az egészet. Most 2-3 napja talált a könyökén kb egy lencsétől kisebb bőralatti valamit nem is tudom, hogy mi az igazából de lehet mozgatni csúsztatni, ő pedig már egyből azzal van, hogy ez az a baja, meg hogy mi van ha attól van a nyirokcsomója. Szerintetek mi lehet a könyökében az a lencsétől kisebb dolog amit mozgatni lehet? Menni fog mellultrahangra is, mert nem múlt el teljesen a nyirokcsomó 1 hét alatt.



2022. dec. 20. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!