Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor tegyek be betétet?

Mikor tegyek be betétet?

Figyelt kérdés
Még nem állt be teljesen a menstruációm, mennyi idővel az előző alkalom után kell újra betét? Vagy milyen tünetek előzhetik meg a menstruációt?

2022. febr. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Görcsölhetsz előtte de nekem már be kellett volna állnia, mégse tette, és sokszor nincs előtte tünetem se... Vettem olcsó fajta betétet, azt használom amikor naptár szerint meg kellene jönnie. Ha meg előbb jön és nem számítok rá akkor is az elején általában csak a wc papíron látszik. Opció lehet még a mosható betét vagy a menstruációs bugyi. De ha még az elején van akkor szerintem hordj magadnál betétet, mert nem fogsz annyira vérezni amikor megjön és egy mosdó látogatásnál észre is veszed, így nem kell pocsékolni se.
2022. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig magammal hordok egy tisztasági betétet minden esetre. A papír zsebkendőbe van leghátra betéve. Ha megjön akkor van mit beteni. Venni meg akárhol tudsz ha valami
2022. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem így 5 év után is rendszertelen, néha 2 hétig folyamatosan érzem a PMS tüneteket, és semmi... Szóval ilyenkor elkezdek tisztaságit hordani, amikor megjön, azt a pici vért az elején el is kapja, ameddig nem veszem észre.

Az, hogy milyen tüneteid lesznek előtte, változó. Lehet, hogy nem is fogod érezni. Sőt, nekem szinte minden hónapban más, de leginkább hányingerem van, puffadok, hasmenés, fejfájás, rossz közérzet, néha hőemelkedés, fáradékonyság, stb. szóval elég hosszú a lista.

2022. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mindenkinél más jelek előzik meg. Nekem így 21 évesen kb már beállt. Viszont onnan tudom, hogy megjelenik 1-2 pattanás. Amikor már a 27-ik napnál járok, szoktam berakni tisztaságit. Rendes betét pedig mindig van nálam.
2022. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 3 óránként szoktam cserélni nekem az vált be de ha nagyon erős a vérzés akkor 2 óránként. Nekem azok voltak a jelek hogy fájt az alhasam sokszor mentem ki pisilni volt pár pattanásom és néha inegerlékenyebb voltam ! De minden embernek más!
2022. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!