Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » November 1. Elkezdtem havizni...

November 1. Elkezdtem havizni jelenleg December 21.ke van jelenleg is havizom jövöhét szerdán vizsgál meg az orvos. Mi leheta baj???? Igen tudom elhanyagoltam hogy ilyen későn szoltam az orvosnak hogy baj van. Sok minden össze jött. Család stb.

Figyelt kérdés
2éve mütöttek endometriozis cisztával... fogamzás gátló injekciót kaptam amit abba hagytam.. nem tudom mi leheta baj barna vérzésem van olyan mint mikor mulna elfele de nem mulik el..
2022. dec. 21. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Hormonprobléma, ciszta, mióma, méhszájseb bármi. Felesleges tippelgetni, orvos tudja csak megmondani.
2022. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Szia, velem is ez van, csak én szeptember óta vérzek. Nekem azt állapították meg, hogy megvastagodott a méhnyálkahártyám, január 2-án méhkaparásom lesz :/ Mindenképpen orvoshoz kell menni!
2022. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia énis ezt olvastam a neten. De én még nem szültem. Nem tudom mi is az a kaparás... neked mien színü volt a havid? Gondolod írhatok privátban
2022. dec. 23. 00:21
 4/4 A kérdező kommentje:
2-ttes nek szólt. Rám is irhatsz ha van kedved
2022. dec. 23. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!