Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mar 12 hónapja elhanyagoltam...

Krisztiánfatyol kérdése:

Mar 12 hónapja elhanyagoltam a keresztszalag szakadas ,es porcleválasom se orvos se semmi! Meg lehet javítani műteni? Mit tegyek? Már nagyon fáj! Orvos válaszolna?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 22:29
 1/4 anonim válasza:
Igen, általában lapodoscopos műtéteket szoktak végrehajtani, de azt ajánlom, hogy mihamarabb keress fel egy szakembert. Valószínüleg MRI vizsgálatra is el fog küldeni és kapsz egy rögzítő sínt is.
2021. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :( de mire mri re bejutok nagyon sok idő! Egyebkent focizom es valszeg a pájafutásomnak ez a vege
2021. júl. 5. 00:16
 3/4 anonim válasza:
Na hát látod, pont ezért kellett volna időben felkeresned egy szakembert. 1. voltam.
2021. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bufer99 válasza:

Tudom késő de azért leírom hátha segít.

Nekem 2019 szeptembere körül szakadt el a szalagom de csak 2021 novemberében derült ki, és csak most 2022 júniusban műtöttek. Azt mondták nem a legjobb hogy csak most derült ki de muszáj megcsinálni ha nem akarok 60 évesen protézist.

2022. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!