Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha hirtelen túl sok...

Normális ha hirtelen túl sok a menstruacio?

Figyelt kérdés
Nekem altalabban keves es rovid ideig tartott miutan lefogytam kb 20kgt de mostanabban tobb volt de kb 5napos. Mar 2,5 eve megvan de meg mindig nem allt be, es most kesett 2 hetet es amikor megjott 3 napig alig volt valami es egyszer csak ugy megjott hogy mar 2 este arra kelltem hogy ataztam es mostmar 7napja megvan es valami tanacsot szeretnek kerni hat ha van valakinek tapasztalatta ilyennel vagy tudd ra modszert
2022. dec. 23. 04:09
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem az alapból nem igazán normális, hogy 2.5 év alatt nem állt be még. Orvosnál voltál már ezzel?
2022. dec. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Nekem ciszta okozott ilyet. Nem biztos, hogy nálad is ez van, de a 2 hét késésnek biztos volt valami oka. Lehet, hogy most nagyon megvastagodott a nyálkahartya és ez több vérzéssel jár. Max. 8 napig normális a vérzés, amibe az elején lévő pecsételés nem számítandó bele. Szerintem ha látod, hogy enyhül most már, akkor nem feltétlenül kell orvoshoz menni. Inkább akkor ha ez visszatérő probléma lenne. Mondjuk nem mindegy az sem, hogy mit jelent a nem állt be? Ha ez heteket jelent plusz mínusz, akkor nézesd meg. Ha jellemzően csak pár nappal tér el a tankönyvi 28-tól, az nem probléma. Akkor sem ha most volt ez az egy kivételes, hosszabb ciklus.
2022. dec. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nem allt be az alatt azt ertem hogy van amikor percre pontos de van amikor elterpar napot -+ de azt vettem eszre ha ragozok elotte akkor kesik ha nem akkor pedig pontos nem tudom lehet hulyeseg de en ezt vettem eszre es most is ragoztam lehet azert kesett 2hetet majdnem de ilyen eros nem szokott lenni
2022. dec. 23. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!