Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt tul sok...

Menstruáció alatt tul sok vért vesztettem?

Figyelt kérdés

A tegnap 10 nappal korábban jött meg a mensim.

Este tampont cseréltem lefekvés előtt (azért használom azt alváshoz is mert nekem kényelmesebb de mindig figyelek arra hogy ne legyen több ideig bent mint amennyinel szabad)

Aztán rá 4 órára megébredtem éjjel 2 kor, es azt vettem észre hogy megtelt a tampon es ki is szivargott a vér ugyhogy mentem gyorsan lecserélni.(ritkan fordul elő higy átázik)


Miután a tampont kicsereltem hirtelen olyan rosszul lettem, homályosan láttam, alig volt erőm járni, levert a víz,a fejem benyilalt, égett az egész testem és épphogy csak nem hánytam össze magam.


Veletek fordukt már ilyen elő?

Lehet ha igy belegondolok akkor aznap kicsit keveset is ettem, de nem sokkal kevesebnet mint amit általában szoktam.

Ha van ötletetek ez mitől lehet kérlek szóljatok, nagyon megilyedtem.


Köszi!



2022. szept. 30. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld ki a kelyhet esetleg. Azt nem kell olyan gyakran cserélni.
2022. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Biztos, hogy nem a vérveszteség okozta, 1-2ml-ről beszélünk, a rosszulléthez decik kellenek.
2022. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Megkérdezhetem hány éves vagy? Nekem is szoktak néhány havonta előfordulni hasonló tünetek, de nem vagyok ennyire rosszul.

A testem tüzel, de nem lázas vagyok, hanem belső forróságot érzek.

Doki szerint vagy a szülés utáni hormon változás miatt lehet (11 hónapja szültem), vagy a változó kor kezdődik így (40 leszek jövő februárban).

A vérveszteségre nem gondolnék Nálad, mert kevés vér távozik a szervezetből ilyenkor, de esetleg egy teljes vérképet kellene nézetni laborban, vassal együtt, az sok mindenre adhat magyarázatot!

2022. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomással is összefügghet, illetve említetted, hogy feküdtél. Simán lehet, hogy hirtelen keltél fel és a szervezetednek nem volt elegendő ideje magához térni, ezért lettél rosszul. Valóban elég minimális vér távozik egy menstruáció alatt, azért tűnhet soknak, mert szétfolyik.
2022. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!