Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A túl sok idő sós vízben...

A túl sok idő sós vízben lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tengeren voltunk. A ciklusom közepén, azaz az ovuláció napján ismét megjött a menstruációm. Sokat voltam vízben, lehet az az oka?

2020. szept. 1. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendes menstruációd jött meg, vagy csak kis pecsételő vérzés? Utóbbi normális. Előbbi szerintem hormonzavarra utal, ami lehet akut (stressz akármi okozhatja), én akkor mennék orvoshoz, ha többször előfordul. DE van aki egy ilyen után elmegy.
2020. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pecsételő, sőt még talán erősebb, mint az előző. És mondták, hogy a sós víz felkavarhatja a dolgokat, ezért érdekel, hogy volt valakinek hasonló?
2020. szept. 1. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez legfeljebb petefészek-gyulladás lehet, a terngervízben fürdés nem hat a hormonrendszerre!
2020. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A sos viznek semmilyen rahatasa nincs a hormonjaidra. Valamiert megzavarodtak. Eves rakszures elott akkor mennek, ha utana sem jon rendbe.
2020. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező?

Azóta sok idő eltelt, kiderült a probléma oka? Ugyanis én pont így jártam... Nem szokott soha hamarabb megjönni, teljesen felkészületlenül ért. Kamaszkoromban hallottam erről a sós viz megzavarja a ciklust dologról, de semmi infót nem találok róla .

2022. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!