Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után vérzés. Ez rák lehet?

Szex után vérzés. Ez rák lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt voltunk a párommal. Az utóbbi évben ez sajnos nagyon ritka volt. Nem volt durva, nem is fájt, jó is volt, de azóta enyhe rózsaszínes vérzésem van. A tisztasági betéten nem látszik, csak amikor megtörlöm magam.

Két évvel ezelőtt volt egy rossz rákszűrésem. Magas kockázatú HPV-t mutattak ki. 3 havonta vettek kenetet, nem javult, nem is romlott. Egy éve szültem, a 6 hetes kontrollon már nem mutatott ki HPV-t a rákszűrés. Volt/van egy miómám is, amire mondta az orvos, hogy ránéz az ősszel. Mivel változott a lakcímem, ő már nem tudott fogadni, az új helyen meg hónapokra nem volt időpont. Az év végén meg már bevallom én sem akartam ezzel foglalkozni, gondoltam majd a januári rákszűréskor ránéznek arra is. (Sajnos halogattam is, mert a körzetes rendelővel rossz a tapasztalatom)

Viszont most nagyon aggódom, hogy nem-e méhnyakrák? Ügyeletre nem mennék vele, de hátha valakinek volt már hasonló.


2022. dec. 25. 16:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%

Semmi köze a rákhoz?! Konkrétan Nobel-díjat adtak a felfedezésért, ami igazolta, hogy a méhnyakrákot a HR HPV okozza. Jesszus!


Nyilván a rákszűrés és HPV-szűrés nem ugyanaz, ezt nem is állította senki. A rákszűrés már csak a HPV által okozott elváltozásokat tudja kimutatni (ha vannak). A HPV-szűrés pedig a HPV esetleges jelenlétét.


Nem igazán értem, hogy akinek láthatóan fogalma sincs valamiről, akkor miért reklámozza is a hülyeségét?


Itt egy hiteles orvos is elmond minden információt: [link]

2022. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Karikót meg Rusvait is hiteles orvosnak mondják, ennyit erről!

Nem értem te mit erőszakoskodsz itt a hülye oltással. Adasd be magadnak. ÉS örülj hogy az ismerőseidek semmi baja nem lett, de ne haragudj, ha nem hiszek benne, mikor az ismerősöm majdnem elvérzett az oltás miatt, miután beadták neki!

2022. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
Mit erőszakoskodok? Ez volt a kérdés, a kérdező problémájára ez a megoldás a tudomány mai szintjén, semmi más nem fogja tudni megvédeni. Te kevered ide a koronavírus oltást meg a különböző anekdotáid, aminek ehhez semmi köze, illetve semmilyen tudományos alapja sincsen.
2022. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem a koronavírus oltásról beszélek, hanem a HPV oltásról, mert a kérdező azt akarta beadatni! Az ismerősöm abba halt bele!


A fent említett két orvost meg azért írtam, mert te írtad, hogy hiteles orvos által elmondott... na az a kettő is igen hiteles orvos, ennyit erről.

2022. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező ! Ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Lehet gyulladás , hormonális oka is. Én 3/4 évig minden ciklus közepétől a mensesig 10 napokat pecsételtem . Volt uh, rákszűrés , de semmit sem találtak szerencsére . Aztán ahogy jött , úgy ment el.
2022. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Karikó Katalin nem orvos, Rusvai pedig állatorvos, még a saját forrásaiddal sem vagy tisztában.
2022. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én tudom, de mégis sokan rendes orvosnak tartják őket, hallgatnak rájuk.

Te nem vagy tisztában a forrásaiddal és kiforgatod az ember szavát.

Nem veled beszéltem, hanem a kérdezővel. Hülyeségeket ajánlasz neki

De még egyszer leírom, mert nem fogod fel:

A HPV-oltás veszélyes. Van ismerősöm, aki beadatta, nem védte meg őket semmitől. Az egyikük elég komoly vérzéssel került kórházba, nem sokon múlott, hogy nem halt meg. A rákot nem ezzel fogják meggyógyítani.

2022. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kérdező! Olvastam a kérdésed és a válaszokat és magam sem ajánlom a hpv elleni oltást! Nekem is csak ártott! Ez a vérzés valószínűleg elmúlik majd ha többet tudtok összebujni.
2022. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kérlek, fejtsd ki, hogy mi volt a hülyeség abból, amit írtam? A méhnyakrákot igenis a megelőző oltással gyógyítják/előzik meg a kialakulását, ha tetszik, ha nem. Az andekdotáidról meg annyit, hogy én és sok ismerősöm megkapta az oltást és semmi bajunk. :D
2022. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező történt már valami? Napok óta nem írsz!
2022. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!