Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hullik csomókban a hajam?

Mitől hullik csomókban a hajam?

Figyelt kérdés
Ha megfesulködöm riasztóan sok, egy maroknyi marad a kefén, a tusoló is tele van hajjal amikor vegeztem. Régebben nem volt ilyen, covidból kijöttem rég, és ez van már több hónapja. Most csináltattam teljes vérképet de minden rendben, vashiány sincs, pajzsmirigy is normál, Vitaminhiányom sincs, nem festem, nem hasznalok vegyi anyagokat. Mi okozhatja? Tippek?

2022. dec. 31. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem írtad, hány éves vagy, és csak gondolom hogy nő. 40-es évek közepe-vége felé van egy hormonális változás, amitől elkezdhet hullani a haj. Vannak speciális samponok, azokat próbáld ki.
2022. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A szervezetet folyton hiányoktol szenved, extra szerves nyomelemek tömény növényi kivonatok facsartlevek méz zöldalga segítm, árt a tartósító sók fehérjék modern ételek nassok szénsav .
2022. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
44 vagyok.
2022. dec. 31. 16:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs nass, olajos magvak néha, szensav ritkán, kerülöm a hozzaadott cukrot, odafigyelek mit eszem. Meg lehet kipróbálom a sörélesztőt, valaki javasolta.
2022. dec. 31. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a fogammal volt gond. Volt egy megbuvo gyulladas (nem fajt). Amint azt helyreraktak, szinte azonnal megszunt a hajhullas.
2022. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Covid után nagyon sok hajam kihullott. Összességében mindenhonnan, de leglátványosabban elől. Nagyon szegyelltem. Borzalmasan nézett ki a nyaron. Szerencsére már kezd visszanőni. Én tavasszal voltam covidos és most lett akkora a sok visszanőtt babahaj, hogy érdemes lesz visszavágatni a frufrum.
2022. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!